اصلاح طلبان و انحرافیون در برابر اصولگرایان
۳۷۵۹۰
۱۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۸
۳۸۲۷
غلامعلی حداد عادل بیان کرد
مشاور عالی رهبر انقلاب گفت: انتخابات آینده دو قطبی است که در یک طرف اصولگرایان و در طرف دیگر اصلاح طلبان و جریان انحرافی قرار دارد.
تابناک: غلامعلی حداد عادل، مشاور عالی رهبر انقلاب گفت: انتخابات آینده دو قطبی است که در یک طرف اصولگرایان و در طرف دیگر اصلاح طلبان و جریان انحرافی قرار دارد.

نماینده مردم تهران صبح جمعه در همایش جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در مشهد افزود: انتخابات پنجره ای است که دشمن طمع می کند تا از آن وارد شود و با دخالت و توطئه به نتیجه مطلوب خود برسد.

وی گفت: فتنه و انحراف روز به روز خود را نشان می دهد و این وظیفه اصولگرایان است که صحنه را بشناسد و بدانند دشمن چشم دوخته تا جریانی را به راه بیاندازد تا در برابر رهبری نظام بایستد.

وی افزود: زنجیره پیروزی اصولگرایان از سال 81 شروع شده و نباید از هم گسیخته شود. مسلما تعدد نامزدها در انتخابات آینده در جبهه اصولگرایان کار نادرستی است لذا انتخابات ریاست جمهوری امتحانی دیگر برای احزاب اصولگراست تا خود را در برابر این سئوال قرار دهند و بسنجند که آیا انقلاب را برای خود می خواهند یا خود را برای انقلاب.

انتخابات آینده با سایر انتخابات فرق دارد

حداد عادل گفت: انتخابات ریاست جمهوری یازدهم با سایر انتخابات فرق دارد ما تجربه انتخابات سال 88 را پیش چشمانمان داریم و افرادی که به عنوان نامزد از این انتخابات بیرون می آیند باید شخصیتشان مورد بررسی بیشتری قرار گیرد.

وی گفت: انتخابات 88 از یک سو برای نظام افتخار بود زیرا 85 درصد مردم پای صندوق رای حضور یافتند در حالی که غربی ها مشارکت 20 درصدی مردم را فریاد می زدند.

مشاور عالی رهبر انقلاب عنوان کرد: اما عده ای با همکاری دشمن به دروغ انگ تقلب را به نظام دینی زدند و از این حیث لطمه ای بزرگ به نظام وارد شد. اگر چه ما با کسانی که مدعی تقلب بودند صحبت کردیم و حتی حاضر شدیم سر صندوق های رای  باز شود و آنان حاضر نشدند چون می دانستند ادعایشان دروغ است.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:38 - 1391/09/17
آقای حداد عادل رهبر عزیز فرموده اند اینگونه اظهار نظرها جامعه را دچار چالش میکند...
مردم خود میتوانند تشخیض دهند پس نیازی به اظهار نظر شما نیست ...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج