پارک پردیسان توقیف شد
۳۷۵۹۳
۱۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۴
۵۵۱۱
عضو شورای شهر تهران اعلام کرد: در پی شکایت شورای شهر تهران از اقدام دولت برای فروش پارک پردیسان قاضی پرونده دستور توقیف پارک پردیسان را صادر کرد.
خبرگزاری مهر: عضو شورای شهر تهران اعلام کرد: در پی شکایت شورای شهر تهران از اقدام دولت برای فروش پارک پردیسان قاضی پرونده دستور توقیف پارک پردیسان را صادر کرد.

معصومه ابتکار در مورد پرونده پارک پردیسان گفت: مصوبه دولت نشان دهنده اراده ای برای فروش پارک پردیسان است. آنهایی که می گویند دولت می خواهد مسئولیت و مدیریت پارک پردیسان را واگذار کند و قصد فروش ندارد اشتباه می کنند زیرا این واگذاریها نیازی به اجازه و مصوبه دولت ندارد ولی دولت برای فروش مصوبه تصویب کرده است.

وی با بیان اینکه قطعا فروش پارک با تغییر کاربری است و این یعنی تخریب فضای سبز و موقعیت پارک پردیسان گفت: برای همین شورای شهر طرح شکایت از فروش پارک پردیسان را در دیوان عدالت اداری مطرح کرد و وکلای شهرداری هم پیگیر موضوع هستند.

رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران گفت: هم اکنون قاضی پرونده دستور توقیف پارک را صادر کرده و بر اساس آخرین اخبار مردمی دیوار بلندی در پارک پردیسان در حال ساخت و قطعه بندی است که با دستور قاضی این عملیات متوقف می شود.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:52 - 1391/09/18
دستبندم بهش زدن یانه ؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج