دایی شایعه سرمربیگری اش را تکذیب کرد
۳۷۶۱۷
۱۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۰
۲۹۳۴
«تا وقتی با راه آهن قرارداد دارم به پیشنهادی پاسخ نمی دهم»
علی دایی سرمربی تیم ملی عراق می شود؟ این شایعه اولین بار از شبکه خبری العالم پخش شد و خبر داد که دایی، آقای گل فوتبال جهان قرار است جانشین زیکو شود.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: علی دایی سرمربی تیم ملی عراق می شود؟ این شایعه اولین بار از شبکه خبری العالم پخش شد و خبر داد که دایی، آقای گل فوتبال جهان قرار است جانشین زیکو شود.

به گزارش العالم منابع نزدیک فدراسیون فوتبال عراق مدعی شدند علی دایی به عنوان سرمربی تیم ملی عراق برای شرکت در مسابقات غرب آسیا در کویت و جام خلیج فارس که در بحرین برگزار می شود، معرفی خواهد شد.

دایی شایعه سرمربیگری تیم ملی عراق را تکذیب کرد

با اینکه این خبر عجیب و غریب بود اما بازیکنان این تیم هم حضور دایی را تایید کرده بودند! دو بازیکن تیم ملی عراق در صفحه اجتماعی شان از حضور دایی در این تیم خبر دادند. نعیم سعد کاپیتان عراق و سلام شاکر، مدافع این تیم هم به حضور دایی در رأس کادر فنی تیم ملی اشاره کرده اند و گفته اند که این مربی جانشین زیکو شده است!

دایی که در این چند روز در تعطیلات به سر می برد در اظهارنظری کوتاه در مورد این شایعات به سایت راه آهن گفت: «من هم اکنون سرمربی تیم راه آهن هستم و از شرایطم در این تیم راضی ام. اصول حرفه ای حکم می کند که هر فردی تا زمانی که با یک باشگاه قرارداد دارد به قراردادش متعهد باشد و من هم همین کار را می کنم. مطمئنا من تا زمانی که با راه آهن قرارداد دارم به هیچ پیشنهاد دیگری فکر نمی کنم و تمام توانم را برای موفقیت این تیم به کار می گیرم.»

بازی های غرب آسیا از 18 آذر در کویت آغاز می شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج