سریع ترین موتور سیکلت جهان
۳۷۶۱۹
۲۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۵
۲۰۹۱۴
یک شرکت موتورسازی آمریکایی که محصولاتی با عملکرد بالا و تولید محدود ارائه می کند اقدام به ارائه محصولی کرده که درحال حاضر داعیه دار عنوان سریعترین موتورسیکلت جهان است.
خبرگزاری مهر:  یک شرکت موتورسازی آمریکایی که محصولاتی با عملکرد بالا و تولید محدود ارائه می کند اقدام به ارائه محصولی کرده که درحال حاضر داعیه دار عنوان سریعترین موتورسیکلت جهان است.

این موتو سیکلت با عنوان مدل X132 Hellcat Combat از شرکت کنفدرات موتورسیکلت ارائه شده قرار است با شکستن رکورد سرعت در تابستان امسال خط تولید محدودش آغاز و با قیمتی معادل 72 هزار دلار به علاقمندان عرضه شود.

سریع ترین موتور سیکلت جهان

آزمایشهای انجام شده روی این موتور سیکلت نشان می دهد که این موتور برای داشتن دو سیلندر توانست رکورد سرعت 321 کیلومتر در ساعت از خود به جای بگذارد به رغم وزن سنگین  222 کیلوگرمی، ظرفیت 2 هزار سی سی سوخت ، 160 نیروی ترمز ارائه می کند که این امر به سرعت باورنکردی آن کمک می کند

سریع ترین موتور سیکلت جهان

انجام آزمایشهای این موتور سیکلت در دریاچه نمک با ثبت رکورد 277 کیلومتر در ساعت همراه بوده است که آن را می توان معادل سرعت 321 کیلومتر در ساعت در جاده آسفالت شده تلقی کرد.

متیو چامبرز از بنیانگذاران شرکت موتور سازی کنفدرات در رابطه با عرضه سریع ترین موتورسیکلت جهان گفت: این موتورسیکلتی است که وقتی ما 21 سال پیش این شرکت را تأسیس کردیم می خواستیم ارائه کنیم. کاملا اطمینان دارم که به تمام آنچه که می خواستیم رسیده ایم.

سریع ترین موتور سیکلت جهان

قرار است از این موتور سیکلت 36 دستگاه تولید شود و گفته می شود که هرکدام از بخشهای این موتور سیکلت براساس آخرین استانداردها تولید می شود هرکدام از مدلهای سفارشی X123 Hellcat Combat براساس درخواست خریدار ارسال می شود، آنها می توانند درخواست کند که نامشان روی باک بنزین موتور سیکلت هک شود

سریع ترین موتور سیکلت جهان

ظرفیت سوخت 2 هزار سیسی این موتور سیکلت غول آسا دارای 160 نیروی ترمز است که این امر با وزن 222 کیلوگرمی آن ترکیب شده و موجب ارائه سرعت باورنکردنی می شود. این موتور سیکلت به احترام هواپیمای جنگی F6F Hellcat نامگذاری شده است و نتیجه طراحی و رویکرد دقیق صنعتی است.

سریع ترین موتور سیکلت جهان

این شرکت اعلام کرده است که اگرچه انتخاب جنس و شیوه ساخت پرهزینه بوده است اما می توان گفت این بهترین رویکرد برای به حداکثر رساندن قدرت و تضمین عملکرد بوده است.

سریع ترین موتور سیکلت جهان

این موتور سیکلت تغییر شکل داده شده و اصلاح شده مدل X132 Hellcat همین شرکت است براساس اعلام شرکت سازنده، هرکدام از قطعات این موتور سیکلت شاهدی برای توجه به ظریفترین جزئیات است
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:29 - 1391/09/30
با تشکر از مترجم عزیز
کاش یکم بیشتر روی اصطلاحات و موارد فنی دقت میکردید. بعضی جملات نا مفهوم و ترجمه درستی ارائه نشده است.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:02 - 1391/10/03
عشقم موتوره دیگه .........
جالب بود!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج