حمله همزمان هدایتی به رویانیان و عادل
۳۷۶۲۵
۱۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۲
۴۸۰۸
حسین هدایتی علیه عادل فردوسی پور بیانیه صادر کرد! فردوسی پور دو هفته گذشته در برنامه اش از هدایتی انتقاد کرد که به جای تقدیر از بازیکنان پرسپولیس و تیم های دیگر، طلب طلبکاران باشگاه استیل آذین را بدهد.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: حسین هدایتی علیه عادل فردوسی پور بیانیه صادر کرد! فردوسی پور دو هفته گذشته در برنامه اش از هدایتی انتقاد کرد که به جای تقدیر از بازیکنان پرسپولیس و تیم های دیگر، طلب طلبکاران باشگاه استیل آذین را بدهد.

به همین بهانه هدایتی در بیانیه ای از فردوسی پور انتقاد کرد. در بخشی از این بیانیه تند و تیز آمده است: «در برنامه 90 به صورت هدفدار و مغرضانه دو موضوع مطرح شد؛ اول اینکه من برای مطرح شدن شو اجرا می کنم. دوم بحث بدهکار بودن. آیا با دادن یک هدیه کوچک به بازیکن ملی پوش کشورمان به دنبال مطرح شدن هستم؟ حرمت هیچ کس را نگه نمی دارید. بزرگان و اشخاص مطرح فوتبالی را به جان هم می اندازید و خنده تحویل می دهید. در برنامه سراسری آنچه دلخواهتان است می گویید و بعد می گویید من نظر شخصی خودم را گفتم.»

او به صورت تلویحی به رویانیان هم حمله کرده است، البته اسمی از او نیاورده است: «یک برنامه هم به بقیه برای اظهار نظر شخصی بدهید. آن مدیری که از بیت المال هزینه می کند و کار سیاسی می کند و هوای ریاست جمهوری در سر دارد و هر روز در رادیو و تلویزیون حاضر می شود و دائما فرافکنی می کند شو اجرا می کند.

یک روز به یک فرد مطرح در فوتبال حمله می کند، فردایش در کنارش می ایستد و عکس می گیرد و من در عجبم چرا شما به این افراد یا بدهی آنان اعم از مربی و بازیکن نمی پردازید. باید بگویم «شو» به برنامه تلویزیونی گفته می شود که در آن برنامه خاصی با سناریوی خاصی اجرا می شود. اگر صداقت دارید خودتان به مردم جواب بدهید با این توضیح که من «شو» اجرا می کنم یا شما؟ که امیدوارم این موضوع کاملا خودجوش باشد!»
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:37 - 1391/09/18
چقدر فوتبال ما بدبخت شده که امثال هدایتی شدن چهره مطرح.آدمی که هر جا رفت اون تیم رو بدبخت کرد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:49 - 1391/09/18
چقدر فوتبال ما بدبخت شده که امثال هدایتی شدن چهره مطرح.آدمی که هر جا رفت اون تیم رو بدبخت کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج