خفه کردن دختر جوان به خاطر سوءظن!
۳۷۶۲۸
۱۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۰
۷۱۸۵
پسر جوان که به خاطر سوءظن نامزدش را خفه کرده بود، پای میزمحاکمه قرار گرفت.
خبرگزاری مهر: پسر جوان که به خاطر سوءظن نامزدش را خفه کرده بود، پای میزمحاکمه قرار گرفت.

 آبان سال گذشته خانواده دختر جوانی به نام ناهید با مراجعه به ماموران پلیس فیروزآباد استان فارس از ناپدید شدن مرموز دخترشان خبر دادند.

آنها در شکایت خود گفتند: ناهید صبح برای دیدن یکی از دوستانش از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت. با طولانی شدن غیبت او تصمیم گرفتیم به پلیس مراجعه کنیم.


در حالی که تحقیقات در این زمینه آغاز شده بود، مرد ناشناسی با خانواده ناهید تماس گرفت و مدعی شد دختر جوان را به قتل رسانده و جسدش را در خانه ای رها کرده است.

پس از این تماس خانواده ناهید همراه ماموران راهی خانه مورد نظر شده و با جسد دختر جوان درآنجا روبرو شدند.

با کشف جسد دختر جوان پرونده برای رسیدگی نهایی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. تیم جنایی در نخستین گام متوجه اختلاف ناهید با نامزدش شدند. در ادامه پسر جوان به نام محسن شناسایی و دستگیر شد که در بازجویی ها به قتل نامزدش به خاطر سوءظن اعتراف کرد.

با تکمیل تحقیقات پرونده برای محاکمه به شعبه دوم دادگاه کیفری استان فارس فرستاده شد. در جلسه محاکمه که به ریاست قاضی عرفانی زاده برگزار شد نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست برای متهم تقاضای مجازات قانونی کرد. سپس اولیای دم مقتول با حضور در جایگاه خواستار قصاص قاتل دخترشان شدند.

قاضی عرفانی زاده با تفهیم اتهام به محسن از او خواست به دفاع از خود بپردازد . پسر جوان نیز با حضور در جایگاه اتهاماتش را قبول کرد و گفت : چند ماه قبل از جنایت با مقتول آشنا شده و نامزد کردیم.

 اوایل رابطه مان خوب بود اما کارهای ناهید باعث شد به او مشکوک شوم .روز حادثه با او قرار گذاشتم تا مشکلمان را حل کنیم اما با هم درگیر شدیم. در یک لحظه کنترلم را از دست داده و با کمربند او را خفه کردم.


قاضی عرفانی زاده و فارسی، رستگاری، مظفر و سجادی نژاد-4 قاضی مستشار دادگاه- پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش برای صدور حکم وارد شور شدند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:20 - 1391/09/20
از کجا فهمیدی که روانیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:01 - 1391/09/21
معلومه ديگه! نيست؟؟!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج