خودرو مورد علاقه مفسدان اقتصادی
۳۷۶۶۷
۱۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۷
۷۹۸۵
در بازداشت‌های مربوط به برخی مفسدان اقتصادی یکی از نکات مشترک وجود خودروهای لوکس علی الخصوص پورشه در پارکینگ های آنان بود.
مشرق نیوز: در بازداشت‌های مربوط به برخی مفسدان اقتصادی یکی از نکات مشترک وجود خودروهای لوکس علی الخصوص پورشه در پارکینگ های آنان بود.

بعد از خبرساز شدن واردات ماشین های لوکس به کشور که انتقادهای بسیاری را به همراه داشت،در دستگیری برخی مفسدان اقتصادی ، وجود خودرو پورشه و برخی خودرهای لوکس کمیاب در پارکینگ‌های آنان یکی از نکات مشترک این دستگیری‌ها بوده است.

 گرایش روز افزون به تجمل گرایی معضلی است که این روزها زنگ اخطار را برای مسئولین به صدا درآورده و متاسفانه عدم توجه به کسب روزی حلال نیز مزیت بر علت شده تا برخی‌ها با استفاده از هر شیوه ای بدنبال انباشت ثروت باشند.در این بین برخی‌ها بعد از کسب سودهای سرشار نامتعارف که زحمت زیادی هم برای آن نکشیده‌اند، با خرید این خودروها و گشت و گذار در خیابان های شهر بدنبال کسب شهرت و فخر فروشی به مردم هستند.

این درحالی است که در گوشه دیگر این شهر افرادی هم که تا دیروز امید داشتند که با یک وام 7 میلیونی یک خودرو بخرند با افزایش قیمت‌ها دیگر دستیابی به این آرزوی برایشان کاری بس مشکل شده است.

نکته‌ای را که باید به آن توجه کرد اینست که گزارش حاضر نافی کسب درآمد حلال و ایجاد امنیت اقتصادی بر اشخاصی که صادقانه برای حل مشکلات اقتصادی کشور تلاش می‌کنند نیست‌، اما وجود بیش از نیمی از پورشه‌های موجود درخاورمیانه در ایران و دستگیری‌های اخیر،نشان دهنده آنست که کسانیکه براحتی و با استفاده از برخی رانت‌های اطلاعاتی یک شبه به جرگه مرفهان بی درد پیوسته اند، درحال پورشه سواری نگاهی هم به چشمان پر از حسرت کودک فال فروش سر چهارراه بیاندازند و به عاقبت کار خود بیاندیشند.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:09 - 1391/09/18
نزدیک رفت پیرزنی گوژپشت و گفت
این اشک دیده من و خون دل شماست...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:26 - 1391/09/18
مفسد اقتصادی!!!!!!!!!!! چرا اینقد بزرگش میکنین؟؟؟؟ خجالت آوره این تیترتون....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:20 - 1391/09/21
والا ما این همه درانتخابات شرکت میکنیم که جلوی این کارها گرفته بشه ولی متاسفانه ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:50 - 1391/09/21
خب پول دارن می خرن دیگه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج