نظر جالب احمدی نژاد درباره سفر به خارج
۳۷۷۱۱
۱۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۸
۶۵۸۵
رئيس جمهور با اشاره به اينکه مباحث اقتصادي تبع فرهنگي حوزه گردشگري است گفت: آثار فرهنگي گردشگري مهم‌تر از آثار اقتصادي آن براي ماست.
ایلنا: رئيس جمهور با اشاره به اينکه مباحث اقتصادي تبع فرهنگي حوزه گردشگري است گفت: آثار فرهنگي گردشگري مهم‌تر از آثار اقتصادي آن براي ماست.

به گزارش ايلنا، محمود احمدي‌نژاد در مراسم توديع و معارفه روساي سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري با اشاره به اينکه امروز انسان بدون فرهنگ، بي‌معناست، گفت: آنچه که در روح و روان يک ملت جاري مي‌شود، فرهنگ است، ملت ايران يک ملت فرهنگ‌ساز است و تاريخ را که ورق مي‌زنيم تنها ملتي که در طول عمر چند هزار ساله خود تنها در پي اعتلاي فرهنگ بوده، ملت ماست. احمدي‌نژاد با بيان اينکه ملت ايران همواره کمال‌خواه بوده و به دنبال شأن بالا‌تر براي انسان است اظهار داشت: ملت ايران فراز و نشيب‌هايي در طول تاريخ داشته است، اما در هيچ کدام از نشيب‌ها مردم ايران نقشي نداشته‌اند و هرگاه صحنه از حضور ملت خالي بود کشورمان در سراشيبي قرار گرفت.

وي ادامه داد: اگر کسي با گذشته خود قطع رابطه کند، عملا بي‌هويت مي‌شود و نتيجه بي‌هويتي سرگرداني و بي‌تفاوتي است. وي افزود: يک ملت بزرگ هيچگاه نمي‌تواند نسبت به ميراث گذشته خود بي‌تفاوت باشد و تنها در اين صورت است که مي‌تواند تبديل به يک قدرت اثرگذار در عرصه بين‌المللي شود.

رئيس جمهور ادامه داد: ‌تکيه بر ميراث فرهنگي به معناي زندگي در گذشته نيست بلکه به معناي به کار بردن توانمندي بومي و استفاده از تمام دستاوردهاي برآمده از مجاهدت‌هاي هزاران ساله است.

احمدي‌نژاد با بيان اينکه بايد علاوه بر حضور گردشگران خارجي در ايران، گردشگراني از کشورمان نيز به ساير کشور‌ها بروند گفت: بسياري از گردشگران خارجي بودند که با حضور در ايران زندگي آن‌ها زير و رو شده است. وي افزود: برخي خيال مي‌کنند اگر مردم ايران از کشور خارج بشوند، فاسد مي‌شوند، اين حرف‌ها نشان‌دهنده افکار کوتاه آنان است و حقارتي که در درون آن‌ها شکل گرفته و مي‌خواهند به ملت بزرگ ايران منتقل کنند. وي با اشاره به اينکه ارتباط فرهنگ‌ها و ملت‌ها مهم‌تر از آثار اقتصادي گردشگري است اظهار داشت: آثار اقتصادي گردشگري تبع اصل فرهنگي است و ما ارتباط بين ملت‌ها را مهم‌تر از آثار اقتصادي آن مي‌دانيم
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:22 - 1391/09/19
برای همین تمام اثار باستانی در حال تخریبند و کسی توجه نمی کند!؟...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:23 - 1391/09/19
آقای رئیس جمهور اگر نظر واقعی شما اینه پس دلیل تصویب این قانون جدید که زنان زیر 40 سال برای سفر باید از پدر یا شوهرشون اجازه بگیرند چیه؟
پاسخ ها
ترنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۱
واقعا چنین قانونی تصویب شده؟تبریک میگم به نمایندگان مجلس!
این یعنی محدودیت زن ها
من
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۲
خوب از مامان و بابات اجازه بگیرید و برید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:50 - 1391/09/19
بوق بوق بوق بوق بوق قبل از اینکه مجله حرفمو سانسور کنه خودم کردم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:42 - 1391/09/19
اقای احمدي‌نژاد لطفا با این طرح ممنوعیت خروج دختران از کشور مخالفت کنید....
پاسخ ها
نگار....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۰
اونم گفت چشم....
TURKEY
14:15 - 1391/09/19
ba in dollar o euro geroon chejoori mardom beran kharj az keshvar vase gardeshgari
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:22 - 1391/09/21
ماشالله چه توجهیم میشه،یه خونه ی تاریخی رو به اسم خونه ی فرسوده تخریب میکنن.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج