پرسپوليس امسال چيزي نمي‌شود!
۳۷۷۱۶
۱۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۹
۲۹۶۶
پيشکسوت فوتبال ايران گفت: مي‌نويسم که پرسپوليس امسال چيزي نمي‌شود.
خبرگزاری فارس: فرشاد پيوس در مورد سپرده شدن هدايت پرسپوليس به طور موقت به يحيي گل‌محمدي گفت: فکر مي‌کنم تصميم خوبي گرفته شده و اينکه تا مشخص شدن تکليف نهايي کادر فني گل‌محمدي کار را جلو مي‌برد خوب است چرا که تيم از برنامه‌هاي خود عقب نمي‌ماند.

وي افزود: اين پرسپوليس چيزي نمي‌شود و من فکر نمي‌کنم از رده پنجم ششم بالاتر بيايد. اين تيم پتانسيل قهرماني را ندارد. تعدادي از نفرات در حد و اندازه‌هاي اين تيم نيستند و فقط دنبال پول اند. اين افراد بايد کنار بروند و حتي بايد با اين نفرات برخورد و جريمه شوند. اينها دل هواداران و ما پيشکسوتان را شکستند. اين بازيکنان با عرق و جان دل بازي نمي‌کنند، اينها در تيم‌هاي خودشان شاخص بودند اما در پرسپوليس کارايي نداشتند و فقط به خاطر پول آمدند.

پيوس تأکيد کرد: به نظر من رويانيان اجازه بدهد انصاري فرد به اروپا برود و اين جوان بتواند در آنجا به رشد برسد. بايد به او بها بدهند و به خاطر رشد و کمک به فوتبال ملي با رفتنش به اروپا موافقت کنند. اين اتفاق به نفع فوتبال ما است و نبايد جلوي پيشرفت او را بگيرند. من مي‌نويسم که پرسپوليس امسال با اين مربي و بازيکنان چيزي نمي‌شود و در نهايت در همان رتبه پنجم و ششم خواهد ماند.

وي در مورد اينکه آيا با رفتن ژوزه شرايط پرسپوليس بهتر خواهد شد خاطرنشان کرد: تيم‌هاي ديگر شرايط خوبي دارند و به نظر من پرسپوليس امسال پتانسيل ندارد. بازيکنان ساير تيم‌ها عرق و علاقه بيشتري به پيراهن تيمشان دارند.هر کسي هم که بيايد نمي‌تواند کمک زيادي بکند. بايد تعدادي از نفرات را بيرون بگذارند تا پرسپوليس به آن اوج سال‌هاي 60 و 70 برسد.

آقايان فقط دوستان و رفيقان خودشان را مي‌آورند اگر نمي‌توانند کار کنند بروند کنار خيلي بهتر است چرا که عوامل ديگري در کنار تيم و هيئت مديره هستند که توانايي زيادي دارند و مي‌توانند به عنوان مديرعامل به تيم کمک کنند.

پيوس در مورد اينکه آيا منظورش به مهدي تاج است اظهار داشت: تاج و مالکي مي‌توانند به عنوان مديرعامل به پرسپوليس کمک کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج