پیشنهاد وسوسه انگیز به پپ گواردیولا
۳۷۷۱۸
۱۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۲
۲۲۷۴
مسئولان باشگاه چلسي براي سپردن هدايت تيمشان به”پپ گوارديولا” مبلغي به ارزش 20 ميليون پوند براي يک فصل به اين مربي پيشنهاد داده‌اند.
روزنامه ابتکار: مسئولان باشگاه چلسي براي سپردن هدايت تيمشان به”پپ گوارديولا” مبلغي به ارزش 20 ميليون پوند براي يک فصل به اين مربي پيشنهاد داده‌اند.

مالک باشگاه چلسي در 5/9 سال گذشته هشت مربي را از کار برکنار کرده و اکنون در نظر دارد هدايت تيم خود را به”پپ گوراديولا” که در حال حاضر در نيويورک به سر مي‌برد، بسپارد. بر پايه گزارش ساکرنت،”مايکل امه‌لانو”، مدير فني تيم فوتبال چلسي، در حال حاضر فهرستي تهيه کرده که در صدر اين فهرست نام سرمربي پيشين بارسا قرار دارد اما مربياني نظير”يورگن کلوپ”، سرمربي دورتموند و حتي”خوزه مورينيو” هم در اين فهرست ديده مي‌شوند.

به نظر مي‌رسد عزم”رومن آبراموويچ” براي به خدمت گرفتن گوراديولا از تيم‌هاي پاريسن ژرمن، ميلان و بايرن مويخ جزم‌تر است. مالک روس قصد دارد با ارائه پيشنهادي ساليانه به ارزش 20 ميليون پوند، گوي رقابت را از ساير باشگاه‌ها بربايد و گوارديولا را به خدمت بگيرد. بر اين اساس، از آنجايي که قرارداد چلسي با اين مربي، چهار ساله خواهد بود و با توجه به پاداش‌هايي که در اين چهار سال شامل حال وي خواهد شد، گوارديولا صاحب 100 ميليون پوند خواهد شد که وي را گرانقيمت ترين مربي جهان خواهد کرد. اين در حالي است که”جوزپ ماريا اوروبيتگ”، مديربرنامه‌هاي گوارديولا گفته که وي تا پايان سال جديد ميلادي قصد ندارد به پيشنهادي پاسخ مثبت بدهد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج