داستان فیلم جدید تهمینه میلانی چیست؟
۳۷۷۷۸۴
۰۷ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۳
۲۲۶۶ 
بعد از مدت‌ها کش و قوس بالاخره مجوز ساخت فیلمنامه «مَلی و راه‌های نرفته‌اش» تهمینه میلانی صادر شد. میلانی در سال‌های اخیر چند فیلمنامه‌ اجتماعی و دریک مورد اثری با موضوع جنگ به شورای پروانه ساخت ارائه داده بود که هر کدام به دلیلی رد شدند.
آی سینما: بعد از مدت‌ها کش و قوس بالاخره مجوز ساخت فیلمنامه «مَلی و راه‌های نرفته‌اش» تهمینه میلانی صادر شد. میلانی در سال‌های اخیر چند فیلمنامه‌ اجتماعی  و دریک مورد اثری با موضوع جنگ به شورای پروانه ساخت ارائه داده بود که هر کدام به دلیلی رد شدند. محمد نیک‌بین تهیه کننده «مَلی و راه‌های نرفته‌اش» خلاصه داستان این فیلم را در اختیار ما قرار داده که نشان می‌دهد میلانی سراغ داستانی در حال و هوای فیلم‌های مهمش در دهه‌های 1370 و 80 رفته و قرار است ملودرامی با محوریت مشکلات و چالش‌های زنانه در بستر اجتماعی بسازد.

داستان فیلم جدید تهمینه میلانی چیست؟

در خلاصه داستان فیلم «مَلی و راه‌های نرفته‌اش» آمده است: «ملیحه دختر زیبا و بی تجربه‌ای است که در مسیر کلاس خیاطی، عاشق سیامک مرد جوان و خوش چهره‌ می‌شود. او با وجود مخالفت‌های خانواده، با سیامک ازدواج می‌کند. سیامک که به لحاظ فرهنگی تفاوت بسیاری با ملیحه دارد، با آن‌که به او علاقمند است، به مرور زمان خشونت خود را ابتدا با تخریب شخصیت و در ادامه، نابود کردن اتکا به نفس ملیحه آشکار می‌سازد. ملیحه که از ازدواج خود خواسته سر خورده است و نمی‌خواهد خانواده خود را بیش از این آزاد دهد، در صدد یافتن راهی است تا از این مخمصه نجات یابد.»

قرار است فیلمبرداری «مَلی و راه‌های نرفته‌اش» از اول مهر آغاز شود و به احتمال فراوان در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برای اولین بار به نمایش درخواهد آمد. آخرین فیلم میلانی «آتش بس 2» بود که در سال 92 ساخته شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج