تساوي بدون گل ايران و عربستان
۳۷۷۸۸
۱۹ آذر ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۷
۸۴۲۵
تيم ملي فوتبال ايران از ساعت 17:55 در کويت (ميزبان بازي‌ها) و در چارچوب بازي‌هاي غرب آسيا به مصاف تيم عربستان رفت که بازي با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد.

ورزش3: تيم ملي فوتبال ايران از ساعت 17:55 در کويت (ميزبان بازي‌ها) و در چارچوب بازي‌هاي غرب آسيا به مصاف تيم عربستان رفت که بازي با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد.

تماشاگران حاضر در ورزشگاه بيشتر حامي ايران بودند.

از نکات جالب تشويق علي دايي از سوي اين تماشاگران بود. تماشاگران ايراني در اواخر مسابقه شعار «خليج هميشه فارس ايران» سر دادند.

مهرداد اولادي در اين بازي کاپيتان ايران بود که در دقيقه 82 تعويض شد و بازوبند به مهرداد پولادي رسيد.

مينورتو داور ژاپني به قاسم دهنوي، ميلاد نوري، مهرداد پولادي محمد مهدي نظري از ايران و عبدالله اوطيف و بدرالخميس از عربستان در نيمه اول کارت زرد نشان داد.

برخي از رسانه‌ها عنوان کرده بودند فرانک ريکارد هلندي هدايت تيم عربستان را در بازي‌هاي غرب آسيا برعهده دارد که اين خبر درست نبود و خالد القروني هدايت تيم دوم عربستان را برعهده دارد.

فرانک ريکارد از روي سکوها بازي را نظاره کرد.

تيم ايران نيز با برترين بازيکنان ليگ برتر راهي مسابقات شده است؛ اما کي‌روش سرمربي ايران را برعهده دارد.

تيم ايران روز چهارشنبه در دومين بازي خود برابر بحرين بازي مي‌کند و روز شنبه در آخرين بازي مرحله گروهي به مصاف تيم يمن مي‌رود.

ترکيب تيم ملي ايران:

سوشا مکاني، قاسم دهنوي، شجاع خليل‌زاده، محمدرضا خانزاده، پيام صادقيان( از دقيقه 60 اميد ابراهيمي)، اميد نظري، مهرداد پولادي، ميلاد فخرالديني، ميلاد نوري، يعقوب کريمي( از دقيقه 72 احمد حسن‌زاده) و مهرداد اولادي( از دقيقه 82 محمد مهدي نظري)

سرمربي: کارلوس کي‌ روش

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج