تمدید 2 ماهه بازداشت موقت مهدی هاشمی
۳۷۷۹۳
۲۰ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۱۶
۴۹۳۱
وکیل مدافع مهدی هاشمی از تمدید قرار بازداشت موقت موکلش به مدت دو ماه دیگر خبر داد.
خبرگزاری ایسنا:  وکیل مدافع مهدی هاشمی از تمدید قرار بازداشت موقت موکلش به مدت دو ماه دیگر خبر داد.

سیدمحمود علیزاده طباطبایی در این رابطه گفت: مدت قرار بازداشت موقت «مهدی هاشمی» پسر آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی در سوم آذرماه به پایان رسیده بود که این قرار از سوی بازپرس پرونده برای مدت دو ماه دیگر تمدید شده است.

وی افزود: من به این قرار اعتراض کردم که این اعتراض در دادگاه بررسی و در نهایت رد شد.

وکیل مدافع مهدی هاشمی با بیان اینکه امیدوارم قبل از سپری شدن این دو ماه انجام تحقیقات از موکلم پایان یابد، گفت: مهدی هاشمی در آخرین ملاقاتی هم که داشته، گفته مدتی است که از او سوالی نمی‌پرسند و به همین دلیل فکر می‌کنم که تحقیقات در مراحل پایانی خود باشد.

علیزاده طباطبایی گفت: آخرین ملاقات مهدی هاشمی در یک‌شنبه هفته گذشته با همسر و مادرش بوده است.

وی در مورد آخرین وضعیت فائزه هاشمی و اینکه گفته می‌شود بحث مرخصی‌اش مطرح شده است نیز گفت: فائزه هاشمی در حال گذراندن دوران محکومیت خود است و درخواست مرخصی هم نداده است.

بلکه - آن‌طور که در نامه‌ای که از او منتشر شده - گفته که نیاز به مرخصی ندارد و در زندان کسانی هستند که بیشتر از او به مرخصی نیاز دارند.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:02 - 1391/09/20
این دیگه اسمش بازداشت موقت نیست !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:50 - 1392/06/11
توبه گرگ مرگه یه مدت بعد همون آش وهمون کاسه است بیت المال رو خوردند وبردند وآبروی پدر بزرگوار را زیر سوال برده و دهانش را دوخته اند بلا تشبیه فرزند نوحه.ولی خدارو شکر که بالاخره یکی ازشون حساب وکتاب میخواد دزدان بیت المال تو ایران خیلی زیاده که محاکم قضایی باید سراغشون برند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج