مادر تنها چشم امیدش را به یاری دستان مهربان شما دوخته است
۳۷۸۶۲
۲۶ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۷
۵۷۹۰
نیاز فوری خانواده کمک به تامین هزینه درمان برای بیماری صعب العلاج دختر خانواده، و تامین کمک هزینه تحصیلی پسر خانواده می باشد.

برترین مجله اینترنتی ایران

برترین ها: هاجر مادری بود که زیر تیغ آفتاب، میان صفا و مروه می دوید تا برای لبان تشنه فرزندش، آبی فراهم کند. امروز نیز، هاجران زمان ما در پی سیر کردن فرزندان خود و برای یافتن سرپناهی برای آنان، هر روز در جامعه ما میان صفای درد و مروه ی رنج خویش، مادرانه می دوند.

جمعیت امداد دانشجویی – مردمی امام علی(ع) در آیین "صفای سعی" می کوشد توجه جامعه را به سوی مشکلات بی شمارِ زن سرپرست خانوار جلب نماید. بدین صورت که زائران خانه خدا را تشویق می کند با کاستن از برخی هزینه های غیرضروری در حین، و بعد از انجام حج، مبالغی را به حل گوشه ای از معضلات این مادران تنها و مظلوم، اختصاص دهند. علاوه بر زائران عزیز، از سایر مردم نیز دعوت می شود با حمایت از این مادران، حجی دیگرگونه را تجربه کنند.

مادر تنها چشم امیدش را به یاری دستان مهربان شما دوخته است
مادر مجبور است ساعت ها کار کند تا فرزندان اش گرسنه نباشند. و کودکان در نبود مادر، تنها در کوچه های پر خطر به بازی سرگرم اند

بدین منظور تعدادی خانواده که به علت فوت، بیماری یا عدم صلاحیت پدر، توسط مادر خانواده سرپرستی می شوند شناسایی شده اند و نیازهای اساسی شان تعیین شده است.

در اینجا عمده ترین نیازهای یکی از این خانواده ها به اطلاع شما عزیزان می رسد:

- تامین ودیعه مسکن
- تامین هزینه درمان برای بیماری صعب العلاج دختر خانواده
- تامین هزینه درمان برای مادر خانواده
- نیاز به بیمه
- تامین کمک هزینه تحصیلی پسر خانواده

همچنین گفتنی است مادر خانواده در یک سالن به عنوان خدمتکار مشغول به کار است. ساعات کار بسیار زیاد و دستمزد ناکافی دارد. از این رو اشتغال مناسب برای ایشان، از دیگر نیازهای خانواده است.

برای یاری رساندن به این خانواده محترم، می توانید با شماره تلفن های 23051110 – 021، 09303560054 و یا 09122903401 تماس حاصل فرمائید.

جمعیت امداد دانشجویی – مردمی امام علی(ع) از سال 1379 به صورت رسمی کار خود را با هدف کاهش معضلات اجتماعی آغاز کرد. کلیه فعالیت های این جمعیتِ مستقل، متکی به کمک های مردمی می باشد و تمامی اعضای آن را نیروهای داوطلب دانشجویی و مردمی تشکیل می دهند. شما می توانید در همه طرح ها، آیین ها و برنامه های این سازمان مردم نهاد به صورت مستقیم حضور یابید.

شماره روابط عمومی مرکزی جمعیت امام علی 23051110 می باشد، لطفا برای هرگونه اطلاعات بیشتر و یا هماهنگی برای کمک با این شماره تماس بگیرید.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج