کدام یک از آلبوم های پاییزی بیشتر فروختند؟
۳۷۹۱۵
۲۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۶
۹۵۸۴
فروشگاه مرکزی شهر کتاب پرفروش ترین آلبوم هایش را در نیمه اول آذرماه معرفی کرد. به گزارش ایسنا، آلبوم موسیقی «حریق خزان» با صدای علیرضا قربانی به عنوان پرفروش ترین آلبوم این فروشگاه در ژانر سنتی معرفی شده است.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: فروشگاه مرکزی شهر کتاب پرفروش ترین آلبوم هایش را در نیمه اول آذرماه معرفی کرد. به گزارش ایسنا، آلبوم موسیقی «حریق خزان» با صدای علیرضا قربانی به عنوان پرفروش ترین آلبوم این فروشگاه در ژانر سنتی معرفی شده است.

علیرضا قربانی، یگانه و خواجه امیری در صدر پرفروش ها

آلبوم موسیقی «حریق خزان» با آهنگسازی مهیار علیزاده تدارک دیده شده است و در گروه آثار ارکسترال قرار می گیرد. آثار فریدون مشیری، محمدرضا شفیعی کدکنی، هوشنگ ابتهاج و ... در این اثر شنیده می شود. در ژانر پاپ «حباب» محسن یگانه و «عاشقانه ها»ی احسان خواجه امیری در صدر پرفروش ها قرار دارند.

آلبوم «حباب» علاوه بر چند آهنگ به سبک و سیاق محسن یگانه، قطعاتی را نیز با ریتم شش و هشت شامل می شود و شهاب اکبری، مهران عباسی و علی ثابت در آهنگسازی قطعات، یگانه را همراهی کرده اند.

«عاشقانه ها» نیز عنوان آخرین آلبوم احسان خواجه امیری است که به گفته خودش از آثار متفاوت این خواننده پاپ محسوب می شود اما در سری آلبوم های «صدای شاعر» آلبوم «صدای طهرون» با صدای مرتضی احمدی در آذر ماه امسال بیشتر فروخته است. «صدای طهرون» شامل ضربی خوانی های مرتضی احمدی است که همزمان با تولد 88 سالگی اش منتشر شد.

در ژانر موسیقی فیلمهم آلبوم «از انعکاس شهرهای دور» با آهنگسازی پیمان یزدانیان جزو پرفروش هاست. آهنگسازی های پیمان یزدانیان برای چهار فیلم غیرایرانی با عنوان های «عمارت تابستانی (یه لو»، «کوه بودا (لی یو)»، «فصل ممنوعه (فریبرز کامکاری» و «تب بهار (لی یو)» در این مجموعه گردآوری شده است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:57 - 1391/09/21
مرسی یگانه مرسی خواجه امیری
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج