کلیپ های تصویری فیس بوک را متفاوت ببینید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۷۹۱۷۰
۰۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۷
۲۱۴۹
شبکه اجتماعی فیس بوک، یکی از پر طرفدارترین شبکه های اجتماعی حال حاضر به حساب می آید که روزانه میلیون ها طرفدار را به خود سرگرم کرده است. این اپلیکیشن محبوب به تازه گی با تغییراتی در نحوه نمایش ویدئوها سبکی متفاوت را عرضه کرده است. پخش ویدئوها به صورت عمودی در نیوزفید.
وب سایت کلیک: شبکه اجتماعی فیس بوک، یکی از پر طرفدارترین شبکه های اجتماعی حال حاضر به حساب می آید که روزانه میلیون ها طرفدار را به خود سرگرم کرده است. این اپلیکیشن محبوب به تازه گی با تغییراتی در نحوه نمایش ویدئوها سبکی متفاوت را عرضه کرده است. پخش ویدئوها به صورت عمودی در نیوزفید.
 
  کلیپ های تصویری را در فیس بوک متفاوت ببینید

با اضافه شدن اپلیکیشن های متفاوت و راه یافتن به گوشی های کاربران، بازار رقابت در میان اپلیکیشن های با سابقه تر کمی گرمتر از پیش شده است. تا جایی که شرکت های طراح با اضافه کردن خدمات و ویژگی های تازه به فکر پیروزی در این رقابت هستند. از تغییرات گرافیکی گرفته تا اضافه شدن برخی ویژگی های تازه. طبق همین روال شرکت فیس بوک دارنده چندین زیر مجموعه نیز به فکر تغییراتی عمده در ساختار اپلیکیشان های خود افتاده است. اولین تغییر مشهور را می توان در فیس بوک یافت. پخش کلیپ های ویدیویی با ساختاری متفاوت، ارمغان این تغییرات است. کاربران این اپلیکیشن محبوب در گذشته تنهاقادر بودند ویدیوها را در قالب چارچوب های مربعی تماشا کنند، که با یک کلیک می توانستند به فرم اصلی کلیپ دسترسی داشته باشند.  حال آنکه اکنون با توجه به تغییرات نحوه پخش کلیپ ها در حالت عمودی نیز امکان پذیر شده است.

شرکت فیس بوک با اعلام خبر رونمایی از این ویژگی افزود، با توجه به نحوه پخش کلیپ ها در ابعاد ۱٫۱ در گذشته این ابعاد در نسخه جدید فیس بوک به ۲٫۳ ارتقا یافته است. که زاویه دید بهتری را برا کاربران در این حالت در نظر گرفته است. این تغییرات که از چند روز پیش بر روی اپلیکیشن فیس بوک بر روی سیستم عامل ios  قابل بهره برداری شده است تا چند روز آینده در بروز رسانی سیستم عامل اندروید نیز قابل دریافت خواهد بود.

سخنگوی شرکت فیس بوک با اعلام بهره برداری از این ویژگی جذاب در فیس بوک گفت: «ما معتقدیم کاربرانی که اپلیکیشن فیس بوک را برای گشت و گذار در فضای مجازی انتخاب می کنند، لایق دریافت بهترین خدمات از جانب این شرکت هستند. پس داشتن امکان زاویه دید و نمایش بهتر یکی از بهترین خدمات به حساب می آید که کاربر می تواند در حین مرور صفحات از آن استفاده کند.»

مدیران ناظر در فیس بوک نیز با توجه به تغییرات انجام شده در فضای مجازی از رشد درصد میزان کاربرانی که به فیس بوک آمده و ویدیوها را انتخاب و تماشا می کنند خبر داده است. به گفته کارشناسان این تحول شرکت فیس بوک در چند سال گذشته بی نظیر بوده است، که انتظار می رود خود راهی برای جذب مخاطب بیشتر باشد.

با توجه به آماری که شرکت فیس بوک از کاربران آنلاین در این فضا ارائه می دهد، این شرکت روزانه به یک میلیارد کاربر خدمات رسانی می کند. که در نظر گرفتن خدمات و ویژگی های جدید برای حفظ و افزودن بیشتر به کاربران دو از ذهن نخواهد بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر