دادستان تهران: جمشید بسم‌ الله آزاد نشده
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
لایکو_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۷۹۵۷
۲۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۶:۲۹
۳۹۱۳
دادستان تهران در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا «جمشید بسم‌الله» آزاد شده است؟ گفت: ما متهمی به نام جمشید بسم‌الله نداریم، این لقب بوده است.
خبرگزاری ایسنا: دادستان تهران در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا «جمشید بسم‌الله» آزاد شده است؟ گفت: ما متهمی به نام جمشید بسم‌الله نداریم، این لقب بوده است.

 این فرد کسی بوده که وقتی ارز می‌فروخته بر روی چهارپایه رفته و با نام خدا شروع می‌کرد؛ بنابراین به جمشید بسم‌الله معروف شده است و فعلا نیز آزاد نشده است.


جعفری‌دولت‌آبادی در مورد پرونده اخلال‌گران ارزی اظهار کرد: برای پانزده فقره از پرونده‌های اخلال‌گران ارزی کیفرخواست صادر شده اما به دلیل اینکه برخی از استعلامات مربوط به مراجع اقتصادی بوده منتظر پاسخ هستیم. تحقیقات بسیار خوب انجام شد و به زودی این پرونده‌ها به دادگاه می‌رود.

دادستان تهران در پاسخ به سوال خبرنگار ما در مورد سرانجام ماموران بازداشت شده در پرونده ستار بهشتی، گفت: این افراد متهم هستند. فعلا سه نفر از ماموران پلیس در بازداشت به سر می‌برند و این افراد مامورانی هستند که بر روی پرونده کار می‌کردند. تحقیقات بسیار مفصل و مناسبی صورت گرفت و این تحقیقات کماکان ادامه دارد.

وی یادآور شد: به دلیل اینکه در پرونده برخی ابهامات وجود دارد، بازپرس در تلاش است که این موارد برطرف شود و هنوز به نتیجه‌ی نهایی نرسیده است.

خبرنگار دیگری به حادثه خیابان شهید مدنی اشاره کرد و خواستار نظریه پزشکی قانونی در مورد متهم شد که دادستان تهران، گفت: همان‌طور که پیش از این گفتم در مورد این فرد دو نظریه وجود دارد؛ عده‌ای از پزشکان به سلامت وی اعتقاد دارند و عده‌ای به جنون وی. قرار شده کمیسیون دیگری تشکیل شود و نظر جدیدی دهد. بنابراین بازپرس باید صبر کند تا کمیسیون تشکیل شود و هنوز این پرونده منجر به تصمیم نهایی نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که در پرونده اخلال‌گران ارزی چند نفر در بازداشت به سر می‌برند،‌گفت: اکنون 45 نفر بازداشت هستند که برای این افراد به تدریج کیفرخواست صادر می‌شود، البته چند نفر دیگر بودند که آزاد شدند زیرا تحقیقات آنها تکمیل شده بود.

جعفری‌دولت‌آبادی اعلام کرد که متهم دیگری در دادسرای کارکنان دولت بازداشت است که برخی از خبرگزاری‌ها نوشته بودند این فرد دارد آزاد می‌شود که این موضوع را تکذیب می‌کنم. این فرد یکی از متهمان بسیار بزرگ ارز است. حدود 2/5 ماه است که دستگیر شده و پرونده وی سنگین و بسیار مهم است. از رسانه‌ها می‌خواهم که از انتشار اخبار کذب خودداری کنند، برادر وی در حال آزاد شدن است.

خبرنگار دیگری خواستار صحت تمدید قرار بازداشت مهدی هاشمی شد که دادستان تهران با تایید این موضوع، گفت: قرار بازداشت وی تمدید شده، تحقیقات ادامه دارد و هنوز به نتیجه نهایی منجر نشده است.

جعفری‌دولت‌آبادی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه فائزه هاشمی مدعی شده بود که قوه قضاییه به وی پیشنهاد مرخصی داده اما وی قبول نکرده است، گفت: اقدامات قوه قضاییه بر اساس عدالت است. آقای تاجیک به مرخصی رفت و ما به فائزه هاشمی نیز مرخصی دادیم، حال اینکه کسی بخواهد از مرخصی خود استفاده کند یا نه، مختار است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:47 - 1391/12/05
جمشید بسم الله
کیه؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر