مهدهای کودک صالحین در راه است
۳۷۹۶۱
۲۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۷:۰۲
۳۶۴۷
مدیر معرفتی، تربیتی شجره طیبه صالحین سازمان بسیج مستضعفین گفت: با توجه به اهمیت انجام کارهای تربیتی در سنین پایین مهدهای ویژه شجره طیبه صالحین با عنوان مهدهای صالحین در حال راه‌اندازی است.
خبرگزاری فارس: مدیر معرفتی، تربیتی شجره طیبه صالحین سازمان بسیج مستضعفین گفت: با توجه به اهمیت انجام کارهای تربیتی در سنین پایین مهدهای ویژه شجره طیبه صالحین با عنوان مهدهای صالحین در حال راه‌اندازی است.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمود جواد امام‌پور ظهر امروز در جمع تعدادی از سرگروه‌های شجره طیبه صالحین استان خراسان جنوبی اظهار کرد: با توجه به کاهش سن پذیرش در بسیج سازمان بسیج مستضعفین در راستای اجرای شجره طیبه صالحین این طرح را در مقطع ابتدایی و راهنمایی نیز برگزار می‌کند.

وی تصریح کرد: به دلیل اهمیت بالای انجام کارهای تربیتی و دینی در سنین کمتر از ابتدایی، بسیج در حال راه‌اندازی مهدهای صالحین در همه استان‌های کشور است تا از همان ابتدای ورود یک کودک به اجتماع وی در محیطی پاک و به دور از گناه رشد پیدا کند تا بتواند بقیه راه تکاملی خود را به راحتی سپری کند.

مدیر معرفتی، تربیتی شجره طیبه صالحین سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به بودجه کلان دشمن برای جنگ نرم علیه ایران افزود: بودجه ما در کارهای فرهنگی بسیار کمتر از بودجه دشمن است ولی سرمایه و سلاح مقابله ما با آنان بسیار بیشتر و متقن‌تر از دشمن است.

امام‌پور گفت: در کارهای تربیتی نباید متکی و منتظر رسیدن بودجه شد بلکه کارهای فرهنگی و تربیتی با اخلاق و کتب دینی فراوانی که ما در دسترس داریم قابل انجام است.

وی تاکید کرد: تکلیف ما در جنگ نرم مبارزه است و مبارزه را نباید منتظر رسیدن امکانات کرد بلکه باید با هر امکاناتی که در دسترس داریم برای مقابله با دشمن اقدام کنیم.

مدیر معرفتی، تربیتی شجره طیبه صالحین سازمان بسیج مستضعفین به کمیت همراه با کیفیت در شجره طیبه صالحین اشاره کرد و افزود: وقتی از دید بالا و یک فرمانده به این موضوع نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که در دراز مدت و در شرایط خاص نمی‌توان اهداف کلی نظام را با تعداد محدودی برآورده کرد.

امام‌پور اضافه کرد:همانگونه که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار اخیرشان با مجریان شجره طیبه صالحین کشور به اخلاص در عمل تاکید داشتند، ما نیز باید در بحث کیفی‌سازی حلقه‌های صالحین روی خلوص و اخلاص در کار سرگروه‌های شجره کار کنیم.

وی تصریح کرد: در کارهای هدایتی و تربیتی اگر این کارها با اخلاص گره نخورد به نتیجه دلخواه نمی‌رسد و ما معتقدیم مهم‌ترین رکن در رسیدن به اهداف شجره طیبه صالحین یک سرگروه تربیت یافته و مخلص است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج