ابعاد تازه از رسوایی‌ جنسی مجری BBC
۳۷۹۹۳
۲۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۴
۵۳۱۵
اسکاتلندیارد اعلام کرد تحقیقات درمورد پرونده سواستفاده جنسی جیمی سویل از کودکان خاتمه یافته و آمار قربانیان بالغ بر 500 نفر است.
خبرآنلاین: اسکاتلندیارد اعلام کرد تحقیقات درمورد پرونده سواستفاده جنسی جیمی سویل از کودکان خاتمه یافته و آمار قربانیان بالغ بر 500 نفر است.

اسکاتلندیارد اعلام کرد تحقیقات درمورد پرونده سواستفاده‌های جنسی جیمی سویل، مجری سابق بی‌بی‌سی که به «عملیات یوتری» معروف است پایان یافته و نتیجه آن پس از جمع‌آوری اطلاعات اوایل سال 2013 اعلام می‌شود.
             


عملیات یوتری در سه بخش درمورد پرونده سویل تحقیق کرده است؛ جرایم سویل، جرایم سویل و دیگران بطور مشترک و جرایم دیگران. در این تحقیقات از هفت نفر بازجویی شده است و از این بین شش نفر بازداشت شده‌اند.
 
چهره‌های معروفی در این پرونده بازداشت شده‌اند؛ از جمله فردی استار کمدین، دیو لی تراویس که دی‌جی است و ویلفرد دوآت، تهیه‌کننده سابق برنامه‌های تلویزیونی. گری گلیتر شخص دیگری است که در این رابطه بازداشت شده اما درمورد او هنوز اتهامی ثابت نشده است.
 
روز دوشنبه از یک مرد 80 ساله نیز بازجویی و مردی 60 ساله بازداشت شد. در عملیات یوتری 30 مامور پلیس در حال انجام وظیفه هستند، این عملیات تاکنون دو میلیون پوند هزینه داشته است.
 
اسکاتلندیارد اعلام امیدواری کرد به زودی تصویری واضح از جرایم سویل ارائه دهد. «ما به شدت از قربانیانی که با ما تماس گرفتند و از شجاعت آنها تشکر می‌کنیم. بدون آنها اصلا تحقیقاتی صورت نمی‌گرفت. تا امروز بیس از 500 قربانی با ما تماس گرفته‌اند که از میان آنها 200 نفر مورد آزار جنسی قرار گرفته بودند.»
 
سویل که سال گذشته در 84 سالگی درگذشت به عنوان مجری برنامه‌های پرمخاطبی مثل «Jin’ll Fix It» از شبکه بی‌بی‌سی شهرت داشت. اتهام سویل سواستفاده جنسی از کودکانی بوده که در برنامه او شرکت می‌کردند.
 
جدا از عملیات یوتری، تحقیقات دیگری نیز درمورد سویل در حال انجام است، یکی از این تحقیقات بررسی علل لغو بازجویی از سویل و به جریان افتادن پرونده رسوایی او در سال 2009 است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:06 - 1391/09/22
ببينم مگه اونجا آزادي جنسي نيست مگه تو هر خيابون اصلي يه محله خاصي براي اين كار نيست.پس چرا شاهد اين همه تجاوز و رسوايي جنسي و... اين همه سايت و ...
يه كتاب روان شناسي درسي!! كه تو دانشگاه هاي كل دنيا و حتي ايران تدريس ميشه نوشته بود (شايد باورتون نشه)"بالاي 95درصد مردان و 60 درصد زنان ايالات متحده و يه سري كشور هاي غربي بعد از ازدواج هم به صورت متنوع روابط جنسي دارند.
خداوند در قرآن دو چيز را سير ناشدني در انسان ميداند كه طمعش هيچ موقع متوقف نميشود يكي پول و ديگري شهوت براي همينه براي اين دو محدوديت هاي خاصي قرار داده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج