فریب دختران به اسم پروژه حضرت «موسی»!
۳۸۰۴۵
۲۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۳۶
۸۶۴۶
سلحشور خبر داد:
فرج‌الله سلحشور از ادامه‌ی نگارش سریال حضرت موسی (ع) خبر داد و اعلام کرد که ماجرای سوء استفاده از دختران با عنوان تست بازیگری حضرت موسی (ع) را پیگیری خواهد کرد.
خبرگزاری ایسنا: فرج‌الله سلحشور از ادامه‌ی نگارش سریال حضرت موسی (ع) خبر داد و اعلام کرد که ماجرای سوء استفاده از دختران با عنوان تست بازیگری حضرت موسی (ع) را پیگیری خواهد کرد.

سلحشور تاکید کرد: بعضی آدم‌های فرصت طلب به اسم پروژه حضرت موسی (ع) تست بازیگری گذاشتند؛ آن‌ها آرزوهای شومی دارند و به اسم پروژه موسی، دختران مردم را فریب می‌دهند.

او ادامه داد: همه این اقداماتی که به اسم پروژه‌ی حضرت موسی (ع)‌ انجام می‌دهند، دروغ است و قرار شده ما هم بر اساس شماره تلفن‌هایی که از آن‌ها در دست است، قضیه را پیگیری کنیم.فرج‌الله سلحشور درباره‌ی آخرین وضعیت پروژه‌ی «حضرت موسی (ع)» نیز توضیح داد: در حال حاضر نگارش این سریال ادامه دارد و طبق پیش‌بینی که کرده بودیم تا پایان سال 92 ادامه خواهد داشت.

او درباره‌ی برآورد بودجه حضرت موسی (ع) با توجه به مشکلات مالی سازمان صدا و سیما گفت: چون متن تکمیل نشده هنوز صحبتی برای بودجه نکرده‌ایم. به علاوه تا متن تمام نشود، نمی‌توان برآورد بودجه کرد؛ علیرغم اینکه برخی سریال‌ها قبل از تمام شدن متن برآورد و عملا به چند برابر قیمت تمام می‌شوند.

سلحشور تاکید کرد: من مثل تمام کارهای گذشته‌ام تا زمانی که متن را تمام نکنم، به فکر برآورد بودجه نخواهم بود.
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:05 - 1391/09/22
نکن اینکارو چون راه بجائی نمیبری پس پیگیری نکن !!!!! اماخودمونیما دختران ماچگونه تربیت شده اند؟چطورمیتوانند موردسوءاستفاده قراربگیرندمگردرس نخوندن مگه مطالعه نمیکنن؟مگه اجتماع بیمار رانمیشناسن؟مگه خانواده راهنما وکنارشان نبوده ؟واقعا متاسفم !!!
پاسخ ها
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۲
بابا دلت خوش ها چه درسی چه تحصیلاتی هیچ وقت فراموش نکن شخصیت و شعور و بقیه چیزهای خوب آدمها به تحصیلاتشون نیست .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:28 - 1391/09/23
آقا فرج شما دیگه چرا؟شما که open mind بودی چرا به این مسایل اهمیت میدی؟شما که خیلی راحت هنرمندای خودمونو تا حد ....... پایین اوردی نباید به این موضوعات اهمیت بدی. وقتی قشر فرهیخته ای مثل بازیگران سینما اشتباه می کنن و از خوب به بد تبدیل می شن آدمای معمولب که جای خود دارن.اصلا ازت انتظار نداشتم اینقدر چی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:49 - 1391/09/23
وقتی در دانشگاه رو همینجوری باز میکنن بی خود نیست دارن میبینن با اینکه همه تحصیلات نسبتا بالایی دارند باز هم کور کورانه عمل میکنند... آخه به این فکر نکردند که اگه واقعا چنین چیزی صحت داشت چجوری کار به اونجایی کشید که تو بتونی بری اونجا؟...یعنی خودشون اینهمه کلاس بازیگری دارند از بین شاگرداشون نمی تونستند یکی رو پیدا کنن آگهی دادن تو بری دختر خوب..!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:13 - 1391/09/25
متاسفانه هنر در ایران آلودست...!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج