زندان، مجازات قتل رقیب عشقی
۳۸۱۱۶
۲۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۹
۳۶۰۶
پسر جوان که رقیب عشقی خود را با ضربه قمه به قتل رسانده بود پس از محاکمه از جنبه عمومی‌جرم به زندان محکوم شد.
روزنامه آرمان:  پسر جوان که رقیب عشقی خود را با ضربه قمه به قتل رسانده بود پس از محاکمه از جنبه عمومی‌جرم به زندان محکوم شد.

 رسیدگی به این پرونده از 21 فرودین سال گذشته همزمان با قتل پسر جوانی در بزرگراه شهید محلاتی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 با حضور ماموران کلانتری به محل، مشخص شد که جوانی حدود 30 ساله در یک درگیری و بر اثر اصابت ضربات چاقو دچار جراحات شده و به علت شدت ضربات وارده و جراحات به قتل رسیده است.با حضور قاضی کشیک ویژه قتل هویت مقتول به نام «بهنام» مشخص شد‌.

 با شناسایی هویت مقتول و انجام تحقیقات اولیه از دوستان وی، مشخص شد مقتول از چندی قبل با یک جوان دیگری به نام «امید» درگیری و اختلاف شدید داشته و در زمان حادثه با این جوان قرار ملاقات داشته است.

24 فروردین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در ادامه رسیدگی به این پرونده اطلاع یافتند جوان حدود 30 ساله‌‌ای با مشخصات «امید» هنگام خروج غیرقانونی از کشور در مرزهای شمال غرب کشور دستگیر شده است.

با پیگیری‌های بعدی معلوم شد این جوان خود را تبعه افغانستان و به نام «عبدالرحمن» معرفی کرده است.

با توجه به گزارش دستگیری این جوان، کارآگاهان اداره دهم با اخذ نیابت قضایی به آن شهرستان مرزی رفته و در تحقیقات تخصصی موفق به شناسایی هویت این فرد که همان

«امید – 29 ساله» بود، شدند.

با انتقال متهم دستگیر شده به اداره قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ وی ضمن اعتراف به قتل «بهنام» گفت: من و مقتول برای ازدواج با دختری با هم اختلاف داشتیم‌. روز حادثه هم بر سر این موضوع با هم درگیر شده و او را کشتم.

در ادامه اولیای دم با مراجعه به دادسرا رضایت خود را اعلام کردند. با رضایت اولیای دم متهم از جنبه عمومی‌جرم در شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.قضات دادگاه پس از محاکمه متهم او را به 6 سال زندان محکوم کردند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:26 - 1391/09/23
همين؟؟؟به همين راحتى؟اولياى دم رضايت دادند، ٦ سال حبس بعد بياد بيرون تا دوباره يكى ديگه رو بكشه؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج