مخالفان آيت الله هاشمی تلگرام نشين شدند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
سمپاشی امحا_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۸۱۷۵۲
۱۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۲
۱۶۷۸
كفگير دلواپسان به ته ديگ خورده است. سال‌هاست تلاش شان براي تضعيف آيت‌ا... هاشمي نه تنها نتيجه‌اي نداشته است، بلكه برخي اقداماتشان سبب كاهش اعتماد حاميان و در نتيجه باعث انشقاق آنها شده است.
روزنامه آرمان امروز -  مطهره شفيعي: كفگير دلواپسان به ته ديگ خورده است. سال‌هاست تلاش شان براي تضعيف آيت‌ا... هاشمي نه تنها نتيجه‌اي نداشته است، بلكه برخي اقداماتشان سبب كاهش اعتماد حاميان و در نتيجه باعث انشقاق آنها شده است.

در مجلس نهم و دولت قبل به وفور مي‌شد آنهايي را دید كه نشاني از آنها در روزهاي سخت كشور از جمله ۸ سال دفاع مقدس نمي‌توان يافت، اما به خود اجازه دادند كه سال‌ها بر فرمانده جنگ بتازند كه در نهايت، سكوت و خويشتنداري هاشمي آنها را از آنچه كه تصور مي‌شد، ناكام‌تر كرد.

اين دلواپسان خواهان منافع شخصي و باندي باز هم نتوانستند چشم خود را بر جايگاه و محبوبيت هاشمي ببندند. بنابراين راهكار جديدي را انتخاب كردند كه بر مبناي آن حمله به هاشمي در فضاي علني كمرنگ شود و در فضاي مجازي به او و خانواده اش بتازند كه شايد به دليل آشنا نبودن به اين فضاست كه گاف هايشان سبب خنده مخاطب مي‌شود.

چه خبر از پسر رامين؟


از جمله اين افراد محمد علي رامين است كه فرزندش چندي پيش بازداشت شد و تابناك درباره دليل بازداشت او نوشته بود كه«در سال‌هاي گذشته تحريم‌ها به حدي جدي شده بود كه مقوله واردات دارو نيز با مشكل مواجه شده بود. يكي از شركت‌هاي جمعيت هلال احمر كه در آلمان در زمينه واردات دارو به ايران فعاليت مي‌كرد، شركت رشد بود كه در دولت دهم، فردي براي ساماندهي آن شركت عازم آلمان شد، اما نتيجه اين ساماندهي، ظاهرا انتقال سهام به نام او عنوان شده است.» جالب اينكه محمدعلي رامين حاضر نشد درباره آنچه پسرش انجام داده بود صحبت كند و گفته بود:«من حتي راجع به شايعاتي كه نسبت به خودم هم مطرح مي‌شود، اهميتي نمي‌دهم، و مشغول كارهاي خودم هستم.

 در اسلام، هر انساني در تعيين سرنوشت خويش مختار و مستقل است و در محدوده عقل سليم و قوانين شرع كريم، آزاد است. از نظر شريعت الهي، هركس رهين اعمال و كردار خويش است و هيچ پدري را به خاطر پسرش پاداش نمي‌دهند و هيچ پسري را به خاطر پدرش مجازات نمي‌كنند.» به هر حال رامين هر چه سعي كند نمي‌تواند اين موضوع را انكار كند كه ياسين فرزند اوست و اتهاماتي را كه به او وارد است نمي‌توان از حوزه اقتصادي بيرون دانست اما او در شرايطي كه افكار عمومي در انتظار پاسخ محمدعلي رامين درباره فرزندش هستند، در كانال تلگرامي خود تصويري از آيت‌ا... هاشمي در كنار مادر مرحومشان در زماني كه در قيد حيات بودند را منتشر کرده و در زير آن مي‌نويسد:«رابطه افزايش سرسام آور ثروت هاشمي و فقر مردم ايران در چهل سال اخير چيست؟

 آيا همان رابطه حقوق‌هاي نجومي ۳۰۰ميليوني دولتيان و فقر ماهيانه ۳۰۰هزارتوماني كارگران امروز است؟!» بسياري واقف هستند كه يكي از راهكارهاي فرار از پاسخگويي متهم كردن ديگران است، اما آقاي رامين ظاهرا به اين روش نخ نما شده توجه نداشتند كه بايد براي متهم كردن ديگران به قصد تبرئه خود از افراد و شخصيت‌هاي هموزن استفاده كرد، نه آيت‌ا... هاشمي!

گاف كوچك‌‌زاده

بخش بعدي فعاليت دلواپسان در فضاي مجازي جالب است كه آنها چشم بر وضعيت همفكران خود مي‌بندند و باز هم با متهم كردن آيت‌ا... هاشمي به شكل ناشيانه‌اي عملكرد هم طيفانشان را به زير سوال مي برند؛ مانند مهدي كوچك‌زاده كه ديروز تصويري از آيت‌ا... هاشمي و متني را منتشر كرده كه درباره فعاليت مهدي هاشمي در حوزه نفت است.

كوچك‌زاده سعي دارد با انتشار اين مطلب القا كند كه آيت‌ا... هاشمي براي فرزند خود به وزير نفت سفارش مي‌كند و نكته قابل تامل اينجاست كه يادداشتي با همين محتوا در روزنامه بذرپاش كه منتسب به دلواپسان است، منتشر شده است كه نشان مي‌دهد پروژه هجمه به هاشمي از طريق مهدي برنامه‌اي است كه به تازگي در اتاق تخريب مطرح شده بود و اعضاي اين اتاق چنان از ساخت يك سوژه كه در اذهان ميانه‌روهاي جامعه محلي از اعراب ندارد، خوشحال بودند كه تقسيم كار را فراموش كردند تا در نهايت چنين برنامه ای را لو بدهند!

نكته ديگر اين است كه بسياري پس از مشاهده كانال كوچك‌زاده و خواندن يادداشت روزنامه وطن امروز بذرپاش اين سوال را داشتند كه چرا درباره فرزند هم‌طیف‌شان مطلبي نوشته نمي‌شود و سعي مي‌شود با بزرگنمايي موضوعاتي كه براي جامعه قابل پذيرش نيست، اشكالات و تخلفات هم طيفان خود را بپوشانند.

مطالعه گزينشي خاطرات هاشمي

نكته‌ جالب اين است كه دلواپساني مانند كوچك‌زاده كه براي هجمه به آيت‌ا... هاشمي از خاطرات او استفاده مي‌كنند برگه‌هاي بعدي آن خاطرات را نمي‌خوانند؛ به‌ويژه آن صفحه‌اي كه نوشته شده بود: «آقاى [محمدتقي]مصباح يزدى با همكارانش در بنياد امام باقر (ع) آمدند. براى اعزام طلاب به خارج، ساخت مدرسه و رسميت يافتن موسسه استمداد كردند؛ قول كمك و حواله مصالح دولتى براى ساختمان دادم.[آقاي محمد سعيدي كيا]، وزير راه و ترابري آمد. گزارشي از وضع حمل و نقل و مشكلات اجراى طرح‌ها داد و كمك خواست.» در اينجا كه هاشمي به مصباح‌يزدي كمك كرده نفعي براي دلواپسان ندارد؛ پس نبايد به آن اشاره شود كه اين مشي در اخلاق سياسي پسنديده نيست.

در نهايت


 با ارائه مستنداتي مربوط به سلامت و پاكدستي آيت‌ا... هاشمي به دلواپسان آنها اندكي به فكر فرو مي‌روند و سپس پاسخ مي‌دهند ما هم به پاكدستي و دلسوزي‌هاي آيت‌ا... هاشمي اطمينان داريم اما فرزند او در زندان است و اتهاماتي به مهدي هاشمي وارد مي‌كنند كه كينه و دشمني در اين دروغ‌هايشان هويداست. اكنون افكار عمومي در انتظار پاسخ دلواپسان به اين سوال است كه چرا به بررسي وضعيت آقازادگان طيف خود نمي‌پردازند و فارغ از موضوعات اقتصادي، دليل بي‌رغبتي آنها به ادامه مسير و شعارهاي پدرانشان چيست؟
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1395/06/14
سلام میخام بدونم شما چرا رسانه بی طرف نیستید ؟جای تعجب داره خیلی زود شروع به تعریف و تخریب چهره های سیاسی میکنید اخراجی های سه فیلمی هست که نشانه های کسانی که از جنگ و وفاداری به انتقلاب سو استفاده کردند حالا شما هی دلواپسش باش خوابید راس میکه سیصد ملیون و سیصد هزار کارگر بدبختو ،چرا مطلب مفصلی در این باره ننوشتید؟عین کسی این فرد که خانه ای ساخت و بعد سقفشو خراب کرد پس لطفا از مردم نظرسنجی کنید نه القا کنید خوب و بد رو باهم بگید ،،جای تاسف داره ..........
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر