برای حذف Flash Player عجله نکنید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
لایکو_1
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_4
لایکو_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۸۱۹۱۸
۱۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۹
۱۶۸۰
با توجه به رفتار اخیر گوگل و موزیلا در عدم پشتیبانی از Flash Player ، ممکن است فکر کنید که دیگر جای نگرانی برای بروزرسانی فلش پلیر نیست. اما فعلا فلش پلیر را حذف نکنید.
وب سایت کلیک: با توجه به رفتار اخیر گوگل و موزیلا در عدم پشتیبانی از Flash Player ، ممکن است فکر کنید که دیگر جای نگرانی برای بروزرسانی فلش پلیر نیست. اما فعلا فلش پلیر را حذف نکنید.
 
 برای حذف Flash Player عجله نکنید

برای انتقال و یا حذف یک فناوری زمان نیاز است و به این سرعت نمی‌توان آن را نادیده گرفت. فلش پلیر معمولا برای ارائه تبلیغات، نمایش ویدیو و ارایه بازی کامپیوتری به کاربران مورد استفاده قرار می‌گرفت. اگر به شما بگوییم کمی زود است که فلش پلیر را نادیده بگیرید، تعجب نکنید.

برای سال‌های زیادی فلش بر روی مرورگرها به فعالیت می‌پرداخت و البته از نظر امنیتی نیز مورد انتقاد قرار می‌گرفت. به خاطر این انتقادها، استیو جابز هیچ وقت از نرم‌افزار ادوب در گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی اپل استفاده نکرد.

در همین حال، بدنه استاندارد وب بر روی کامپیوترهای شخصی، با HTML5 جایگزین شد که وعده زیادی به مرورگرهای وب داده می‌شد که توانایی همه آنچه فلش پلیر انجام می‌دهد را بدون پلاگین دارد.

با نگاهی به تاریخ اعلام‌های گوگل و موزیلا، به نظر می‌رسد که آخرین ضربه‌های خود به فلش را وارد کرده‌اند، اما حتی در اطلاعیه‌های خود هم اذعان کرده باشند، این تکنولوژی هنوز معطل است و کاملا از روی مرورگرها خارج نشده است.

موزیلا ماه گذشته اعلام کرد که از فلش حمایت نمی‌کند، ولی هنوز فلش را مورد استفاده قرار می‌دهد. احتمالا به جای حرکت سریع، قصد دارد به صورت آهسته کار خود را انجام دهد.

یک پنجره در مرورگر موزیلا فایرفاکس نشان می‌دهد که مرورگر پلاگین ادوب فلش را به خاطر مسایل امنیتی مسدود کرده است.

در حدود دو سه روز است که مرورگر  فایرفاکس برخی از فایل‌های فلش پلیر را مسدود کرده است و برای کاربران قابل مشاهده نیستند، مخصوصا فایل‌هایی که توسط وب‌سایت‌ها برای ردیابی استفاده می‌شدند. تا چند ماه آینده، فایرفاکس، همه فایل‌های ادوب فلش، حتی آن‌ها که کاربران برای تبلیغات استفاده می‌کنند را مسدود می‌کند. حتی بعد از مسدود کردن همه فایل‌های فلش، کاربران قادر خواهند بود که فلش را در فایرفاکس اجرا کنند و با چند کلیک بر روی فایل‌ها، به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

 برای حذف Flash Player عجله نکنید

گوگل نیز یک رویکرد تدریجی را پیش رو گرفته است. چند ماه قبل، مرورگر کروم اعلام کرد که شروع به مسدود کردن فایل‌های فلش به صورت پیش‌فرض کرده است و اکثر سایت‌ها در سه ماهه پایان سال میلادی به طور پیش‌فرض از امکانات فلش برخوردار نخواهند بود. اما در ده سایت برتر این امکان وجود دارد که فلش به راحتی اجرا شود. مانند موزیلا، کروم نیز این امکان را به کاربران خود می‌دهد که با چند کلیک بتوانند به فایل‌های فلش دسترسی داشته باشند.

اما نه گوگل و نه موزیلا، هیچ کدام صراحتا اعلام نکرده‌اند که چه زمانی به طور کامل از فلش پشتیبانی نخواهند کرد.

احتمالا این تاخیرها به دلیل استفاده از فلش در ارائه تبلیغات، بازی‌های تحت وب، مشاهده ویدیو است. بنابراین این روند، طولانی مدت خواهد بود.

یکی از موانع تبدیل ویدیوها از فلش به HTML5، سرمایه‌گذاری و زمان مورد نیاز قابل توجه است. مانع دوم، می‌تواند سرعت بالاتر توسعه‌دهندگان فلش نسبت به HTML5 باشد. یادگیری HTML5 سخت نیست، ولی برای کسانی که با آن قبلا کار نکرده‌اند، می‌تواند با ترس همراه باشد. یکی دیگر از موانع این است که در حالی که وب مادر بهبود یافته است، ولی هنوز در مقایسه با فلش کمی عقب‌تر است.

در حالی که فلش یک فرمت رایج برای فیلم‌های تحت وب بر روی همه مرورگرها است، فروشندگان مرورگر در حال هل دادن رقبای فلش برای رمزنگاری و توزیع فیلم‌های وب هستند. از سویی دیگر، توسعه‌دهندگان بازی‌های تحت وب می‌گویند که فناوری‌های وب هنوز آماده نیستند که جای فلش را بگیرند. به اعتقاد برخی از توسعه‌دهندگان بازی، هنوز چیزی نمی‌تواند جای فلش را بگیرد.

سخت است که به مردم و شرکت‌ها و توسعه‌ ‌دهندگان بازی گفت که این تغییرات انجام می‌شود، در حالی که هنوز اطمینانی از اینکه فناوری دیگری می‌تواند جای آن را بگیرد نیست و همه حافظه‌ها از ویدیوهای مبتنی بر فلش پر است. توجه به این موضوع که فلش از محبوبیت زیادی نزد مردم برخوردار بود، اعلام انتقال به فناوری دیگر سخت است.

بنابراین، فعلا فلش پلیر را حذف نکنید. اگر اوضاع بهتر شود یا بدتر، شما هنوز به آن نیاز دارید.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو