ترافیک سنگین خط حمله استقلال
۳۸۱۹۲
۲۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۹
۲۳۰۸
منوچهری ماند، موسوی آمد، مجیدی هم شاید بیاید
استقلال در نیم فصل اول، 4 مهاجم به نام های آرش برهانی، میلاد میداودی، سیاوش اکبرپور و امین منوچهری داشت. در نیم فصل هم ایمان موسوی، فرزاد حاتمی و حجت چهارمحالی به این جمع اضافه شدند. بحث استقلالی شدن فرهاد مجیدی همچنان وجود دارد

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: امین منوچهری تا یک قدمی حضور در نفت رفت اما 24 ساعت قبل از بازی با سایپا، اتفاقاتی افتاد که او را در استقلال نگه داشت. قلعه نویی به این نتیجه رسید که ماندن منوچهری باعث پر شدن لیست استقلال نمی شود. به همین دلیل شب قبل از بازی از طرف باشگاه با منوچهری تماس گرفته شد تا خودش را به اردوی تیم در هتل آکادمی برساند.

منوچهری مقابل سایپا بازی کرد و این یعنی او در استقلال ماندنی است. مشکل این بازیکن با نفت هم انتقال کامل قرارداد سه ساله اش با استقلال به این تیم بود در حالی که منوچهری می خواست فقط یک نیم فصل به صورت قرضی از استقلال برود.

نفتی ها بلافاصله با محسن یوسفی مذاکره کردند تا حضور منوچهری کاملا منتفی شود. به این ترتیب نفتی ها در ازای استقلالی شدن ایمان موسوی، فقط میثم حسینی را از استقلال گرفته اند. با ماندن منوچهری و میداودی و آمدن موسوی، استقلالی شدن عنایتی و عماد رضا هم منتفی شده است.

تیمی با 8 فوروارد


استقلال در نیم فصل اول، 4 مهاجم به نام های آرش برهانی، میلاد میداودی، سیاوش اکبرپور و امین منوچهری داشت. در نیم فصل هم ایمان موسوی، فرزاد حاتمی و حجت چهارمحالی به این جمع اضافه شدند. بحث استقلالی شدن فرهاد مجیدی همچنان وجود دارد، قرار است یک هافبک – مهاجم برزیلی هم تا 48 ساعت آینده برای بستن قرارداد به تهران بیاید و این یعنی استقلال در نیم فصل دوم 8 مهاجم خواهد داشت. این کمیت یعنی مهاجمان باید از کوچکترین فرصتی که در اختیارشان قرار داده می شود، استفاده کنند. از دست دادن این فرصت یعنی انتظاری طولانی برای پیدا کردن یک فرصت دیگر.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج