مرگ نازنين كوچولو در بازی خشن پسر 8 ساله
۳۸۲۲۸
۲۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۹
۹۴۷۵
پسر 8 ساله كه به تماشاي مسابقات كشتي كچ در ماهواره مي‌پرداخت خواهر ناتني خردسالش را به كام مرگ فرستاد.
روزنامه ایران: پسر 8 ساله كه به تماشاي مسابقات كشتي كچ در ماهواره مي‌پرداخت خواهر ناتني خردسالش را به كام مرگ فرستاد.

اين پسربچه با اجراي يك فن خشن روي خواهر 6 ساله سكوت و ماتم را به خانه‌شان نشاند.

عصر شنبه 11 آذرماه سال جاري زن و مردي گريان و در حالي كه دختر 6 ساله‌شان را با نگراني روي دستانشان گرفته بودند پاي در بيمارستان ورامين گذاشتند. دختربچه بي هوش بود، تيم پزشكي اورژانس سريع به معاينه كودك پرداختند و خيلي زود پي بردند نازنين كوچولو بخاطر وارد آمدن ضربه سنگين به سينه و عارضه ناشي از آن به كما فرو رفته است.

نازنين تنها يك هفته توانست با مرگ دست و پنجه نرم كند تا اين كه تسليم سرنوشت دردناك شد و روز جمعه 17 آذرماه به كام مرگ فرو رفت.

مادر نازنين كوچولو زماني كه باخبر شد دختر بيگناهش ديگر زنده نيست خود را به شعبه 2 بازپرسي دادسراي ورامين رساند و ادعا كرد پسر ناتني‌اش عامل مرگ دختر خردسالش بوده است.

مادر نازنين كوچولو در ادعاهايش گفت: از شوهر اولم به خاطر اعتياد، حمل مواد و زنداني بودن او و اين كه وضعيت زندگي‌ام نامناسب بود طلاق گرفتم و دخترم كه همه زندگي‌ام بود را تحت سرپرستي خودم قرار دادم تا اين كه با «مهران» آشنا شدم و شنيدم وي نيز زنش به خاطر حمل مواد به زندان رفته و از هم جدا شده‌اند و با پسر كوچكش زندگي مي‌كند. وي افزود: بعد از مدت كوتاهي به خاطر اين كه شرايط‌مان يكي بود تصميم به ازدواج گرفتيم.

زن درحالي كه اشك روي گونه‌هايش جاري بود گفت: پسر 8 ساله شوهرم معين نام دارد. وي به مسابقات كشتي‌كچ علاقه زيادي داشته و هميشه جلوي تلويزيون به تماشاي اين مسابقات از شبكه‌هاي ماهواره‌اي مي‌نشست. وي تحت تأثير همين برنامه‌ها بود كه با دختر كوچكم كشتي مي‌گرفت حتي يك بار باعث شد دست «نازنين» بشكند.

هميشه با ديدن اين شبكه ماهواره‌اي با «معين» بحث مي‌كردم اما پسربچه شيطون براي ديدن مسابقه‌ها به خانه عمويش مي‌رفت تا اينكه هفته گذشته «معين» بعد از ديدن شبكه ماهواره‌اي كه كشتي كچ نشان مي‌داد شروع به اجراي حركات آن روي دخترم كرد.

 وي «نازنين» را روي زمين انداخت و با جفت پا روي سينه‌اش پريد. من با ديدن اين صحنه شوكه شدم. دخترم بي‌هوش شده بود، به همراه «مهران» دخترم را به بيمارستان رسانديم اما شدت ضربه شديد بود و نازنينم دوام نياورد.


بازپرس كوهپايه با شنيدن سناريوي قتل كشتي كچ دستور داد تا «مهران» به همراه پسرش به دادسرا بيايند.

پسربچه كه از شنيدن مرگ خواهر ناتني‌اش ناراحت بود زماني كه در برابر بازپرس كوهپايه قرار گرفت با صداي كودكانه گفت: من فكر نمي‌كردم كه اين حركات باعث مرگ نازنين بشود چون كساني كه با هم دعوا مي‌كردند خيلي بيشتر از من همديگر را كتك مي‌زدند اما هيچ وقت اتفاقي نمي‌افتاد، من هم فقط يك ضربه زدم نمي‌دانم چرا يك دفعه نازنين بعد از اينكه من روي سينه‌اش پريدم جيغ زد و بي‌هوش شد.

«مهران» پدر ناتني نازنين كوچولو كه باورش نمي‌شد پسر خردسالش در برابر اتهام قتل دختر خوانده‌اش قرار گرفته، سر به زير انداخته و سكوت كرده بود.

اين سكوت غم سنگيني را در چهره‌اش نشانده بود و «معين» تنها دستان پدرش را فشار مي‌داد و هنوز نمي‌دانست كه قاتل است و در صندلي اي نشسته كه مردان و زنان خلافكار براي دفاع و پيگيري پرونده‌هاي مجرمانه‌شان پيش روي بازپرس مي‌نشينند.

 با قاتل شناخته شدن «معين» پرونده براي رسيدگي‌هاي بيشتر و به خاطر كم سن و سال بودن معين به دادگاه اطفال ورامين ارسال شد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:08 - 1391/09/25
مرگ خیلی از بچه های بی گناه در ایران بعلت

استفاده از بخاری نفتی !!!
پاسخ ها
می می
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
برو بابا جو نده حالا شما. این موضوع به اندازه کافی شوک برانگیز هست.
بدون نام
FRANCE
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۷
tabriz جو میده تا ببینه کی جوابگو هست. شما و خانواده تون که توی اون کلاس ننشسته بودید. واقعا خجالت نمی کشید؟ این از نظر شما فقط یک "جو" هست؟ اگر این بچه با این سن کم روبروی بازپرس نشست من میخوام بدونم در حادثه پیرانشهر چند نفر روبروی بازپرس نشستند؟ باید اینقدر به این مساله جو داد و تکرار کرد تا فراموش نشه، و در آینده امکان تکرار نداشته باشه. در ضمن با 123 موافقم. اسمت رو حد اقل میذاشتی طالبان!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:23 - 1391/09/26
تبريز واقعا برات متاسفم آبروي تبريز رو بردي حداقل اسمت رو عوض كن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:27 - 1391/09/26
تو رو خدا نگذاريم بچه ها مون تنهايي جلوي اين منشا فساد و تهاجم فرهنگي بنشينند.همين جور اگر پيش برويم شاهد قتل عام هاي دسته جمعي مثله اين 28 طفل معصوم خواهيم بود.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:47 - 1391/09/28
شوکه شدم...خوب بابا اون کانالو قفل میکردین
کاری نداشت که.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:52 - 1391/09/28
از لحظه ای که من این مطلب را خواندم خیلی بهم ریخته ام به نظر من نباید این یچه رامحاکمه باید پدر ومادر را سرزنش کرد که در آموزش بچه کوتاهی کرده اند و اورا تفهیم نکرده اند که این ورزش در بسیار ی از موارد نمایشی بوده وحرکات خطرناکی می باشد.فقط باید با بجه روانکاوی شود چون این خاطره میتواند برای معین خیلی عواقب بدی داشته باشد و من امیدوارم مادر دختر کوچو معین را ببخشد وبتواند بااین حادثه کنار بیاید وتصمیم درست بگیرد چون معین قربانی تربیت وآموزش غلط خانواده شده است وهیچ تقصیری ندارد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:18 - 1391/09/28
این تازه یکی از حسنای ماهواره هست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:00 - 1391/10/01
چقد چرت و پرت زیاد میگید...جمع کنید خودتونو...صحت خبر مورد تائید نیست!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:34 - 1391/10/04
دلم به حال معین بیچاره میسوزه اگر هم مجازاتش نکنند بیست سال دیگه وقتی این واقعه تلخ یادش بیفته ارزو میکنه ای کاش عمویی وجود نداشت ای کاش خواهری نداشتم.خدا به داد معین برسه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج