وطن امروز: اگر اسم اسلامتان، رحمانی است، لعنت بر این اسلام رحمانی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۸۲۴۰۲
۱۵ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۸
۲۳۳۸
آن وقت جناب رئیس‌جمهور ناظر بر امنیت ایران عزیز، منت برجام بر سر ملت بگذارد! که «برجام مانع جنگ شد»! که «برجام برای دستاورد دولت اعتدال کافی است»! که «اگر قدر نعمت برجام را ندانیم، عذاب الهی نازل می‌شود»! عاقبت نفهمیدیم میان این جمله قصار که «مردم را نمی‌توان با زور به بهشت برد»
حسین قدیانی در وطن امروز نوشت: صد البته خبری از سایه شوم جنگ بر سر کشور نیست اما نه به آن معنا که بر صورت امیرحسین گرد یتیمی ننشسته باشد! «امیرحسین ارغوانی» را می‌گویم؛ فرزند شهید مدافع حرم «تقی ارغوانی». باید دیده باشید این نماهنگ «ارغوان» را! مرحبا به آن عزیز که سرودش را گفت، مرحبا به آن عزیز که کارگردانی کرد، مرحبا به آن عزیز که هزینه این اثر فاخر و دلنشین را برعهده گرفت و مرحبا به امیرحسین عزیز و سایر دوستانی که در اوج شکوه و حماسه از پس بازی در این نماهنگ غرورآفرین برآمدند. گفت: «ز کودکی خادم این تبار محترمم...». تا خادم این تبار محترم نباشی، یارای دفاع از حریم امنیت کشور را نخواهی داشت که چه خوش گفته‌اند «حب وطن از ایمان است».

اما اینکه مدام می‌گوییم «خبری از سایه شوم جنگ بر سر کشور نیست» از صدقه‌سر چیست؟! جز اینکه بر سر تعدادی از عزیزترین هموطنان‌مان خبرهای زیادی از سایه شوم جنگ هست؟! تصور کن! نوزادی را تصور کن که روز به دنیا آمدنش، مصادف شده با چهلمین روز شهادت پدر! «خبری از سایه شوم جنگ بر سر کشور نیست» از صدقه‌سر گرد یتیمی بر چهره همین نوزاد است! شگفتا از این اعتدال! خونش را شهید جمهور بدهد، خون دلش را امیرحسین و امیرحسین‌ها بخورند، آن وقت جناب رئیس‌جمهور ناظر بر امنیت ایران عزیز، منت برجام بر سر ملت بگذارد! که «برجام مانع جنگ شد»! که «برجام برای دستاورد دولت اعتدال کافی است»! که «اگر قدر نعمت برجام را ندانیم، عذاب الهی نازل می‌شود»! عاقبت نفهمیدیم میان این جمله قصار که «مردم را نمی‌توان با زور به بهشت برد»

 با این یکی جمله قصار که «اگر شاکر نعمت برجام نباشیم، عذاب الهی نازل می‌شود» چه نسبتی برقرار است؟! خوب است آقایان نه برجام را به عنوان «نعمت» جا بزنند، نه مردم را به بهانه عدم قدردانی از یک توافق مشؤوم، بیم از دوزخ و عذاب الهی دهند! وانگهی! اول اصلاح 100 روزه اقتصاد، بعد هشدار بابت نزول عذاب الهی! نیست خیلی به «وعده‌های خوب»شان عمل کرده‌اند، «وعده بد» هم می‌دهند! آن هم بدترین وعده ممکن! نزول عذاب الهی! شگفتا از این اعتدال! پریدن با کدخدا لیکن وعده دادن از ناحیه خدا! آقایان! عذاب الهی با زور حاصل نمی‌شود و مردم را نمی‌توان با زور به جهنم برد!

 نقد یک توافق پرحفره، نه مصداق قدرنشناسی نعمت که نمونه بارز اطلاع‌رسانی و شفافیت است، مگر آنکه مدعی باشیم دانستن حق مردم نیست! قدرنشناسی نعمت آنجاست که ناظر بر امنیت کشور، سردار احمد غلامی به کاروان شهدا ملحق شود، آن وقت حضرات در بزرگ‌ترین و بدترین دروغ ممکن مدعی شوند برجام مانع جنگ آمریکا علیه ایران شد! این برجام بدفرجام، خیلی اگر عرضه داشت، کمر خویش راست می‌فرمود!

 برجامی که در تنها هدفش یعنی «لغو همه تحریم‌ها در همان روز اجرا» مانده، لازم نکرده منت امنیت بر سر این ملت بگذارد! مصداق مسلم قدرنشناسی نعمت همین است که دولتمردان در همه کشورها، امن و امان دیار خود را مرهون رشادت سربازان‌شان می‌دانند، اینجا اما نه فقط در سینه کوبیده می‌شود که «من سرهنگ نیستم» بلکه اولا امنیت را به دروغ ربط می‌دهند به یک توافق لنگ در هوا و ثانیا عنصر جان بر کف وطن را به دست خود تحریم هم می‌کنند!

بالاخره هر دولتی در عرصه‌ای، کشور را خودکفا کرده، دولت فعلی هم موفق به این فتح‌الفتوح بلندبالا شده که کشور را در زمینه تحریم به خودکفایی برساند! آن هم چه جور تحریمی؟! تحریم جگرگوشه‌هایی که در خرابات شام، غریبانه و مظلومانه مشغول جنگ با لعین داعشی هستند، بلکه اصلا و اساسا پای حرامیان، خاک مقدس کشور عزیزمان را آلوده نکند! مرحبا به این اعتدال! مرحبا به این اسلام رحمانی! مرحبا به این تدبیر! عاقبت از اعتدال به دور است که شهادت‌پیشگان جبهه‌های سخت نبرد، فقط توسط رئیس‌جمهور جلاد آمریکا تحریم شوند! پس چه می‌شود سهم تحریم دوست؟! چه روزگار غریبی؟! شیربچه‌های سردار قاسم سلیمانی هم باید از دشمن تیر بخورند و هم از دوست! هم از اسلام آمریکایی داعش و هم از اسلام آمریکایی رحمانی!

لطفا بردارید نام «ملت» را از این گاوصندوق کلید شکسته! مانده‌ام در شرف حاج قاسم که هنوز دارد می‌جنگد! و یکی هم برای امن و امان این آقایان می‌جنگد! جنگ اصل کاری اما اینجاست! پشت جبهه! جایی که لوگوی روزنامه با پرچم تروریست‌های تکفیری ست می‌شود! جایی که «سرتیپ حسین همدانی در سوریه «کشته» شد» تیتر یک می‌شود! جایی که بانک نقش تانک را بازی می‌کند! و از داخل به پیکر احمد غلامی‌ها و تقی ارغوانی‌ها شلیک می‌کند! با تسلسلی برتر از سلسله قاجاریه طرفیم، خب بگویید! والله حکایت وطن‌فروشی را خوانده بودیم اما فروختن سرباز وطن را دیگر ندیده بودیم! اسلام رحمانی! چقدر هم رحمانی! و چقدر دروغ!

 رسما و علنا دروغ می‌گویند که آمریکا قصد حمله به ایران را داشت لیکن برجام نگذاشت! من از ساحت حضرات کدخداپرست عذر می‌خواهم اما واقعیت آن است که آمریکا حتی به این کشور متاسفانه از همه طرف ویران سوریه هم نتوانست حمله کند، آن وقت جنگ کند با ایران مقتدر؟! با ملک سلیمانی؟! واقعا شرم نمی‌کنید از این دروغ؟! و حیا نمی‌کنید از رنگ ارغوان؟! طرفه حکایت اینجاست که خود آقای ظریف در کتاب «آقای سفیر» به تصریح نوشته‌اند «آمریکا اصلا و اساسا توان راه‌اندازی هیچ جنگ دیگری را ندارد، بویژه جنگ با جمهوری اسلامی ایران». چندی پیش مجله‌ای از راقم این سطور خواسته بود ضمن نوشتن یک متن، کتابی را معرفی کند که مشخصا یک نفر آن را به شکل ویژه بخواند! آقای روحانی! کتاب «آقای سفیر» را بخوانید! و اما آقای ظریف! توصیه‌ای هم برای مطالعه شما دارم!

حضرتعالی اخیرا در مصاحبه با «بولتن دولت» مدعی شده‌اید «توافق برجام برای لغو تحریم‌ها نبود»! بر شما واجب است خواندن مکتوبات حسن روحانی! آنجا که نامه نوشت: «همه تحریم‌ها در همان روز اجرای برجام لغو می‌شود»! روحانی باید ظریف بخواند! و ظریف هم باید روحانی! و الا دولتمردی می‌شود «در حد اعتدال!» بعضی گمان برده‌اند فقط رئیس‌جمهور «معاونت حقوقی» دارد! هیهات! من بی‌هیچ مزد و منتی و کلی هم با افتخار، سرباز حق و حقوق امیرحسین ارغوانی‌ها هستم! و در میدان قلم، چون من البته فراوانند! اگر اعتدال یعنی اینکه از سویی گرد یتیمی میهمان صورت این بچه‌های نازنین باشد و از دیگر سو منت امنیت را بر سر مردم این آبادی، یک توافق پوشالی بگذارد، شهید جمهور و فرزند شهید جمهور هم معاون ... بگذار بهتر بگویم؛ «خادم حقوقی» خود را پیدا می‌کند! آری! ما حقوق‌بان خون شهدا هستیم، نه حقوق‌بان فیش‌های نجومی! ما از اسلام رحمانی اعلام برائت می‌کنیم! ما از خشونت بی‌رحم اسلام رحمانی علیه رزمندگانی که روح خدا بوسه بر دست و بازوی‌شان می‌زد، اعلام برائت می‌کنیم!

اسلام ما اسلام آن بت‌شکن بزرگ است که زورش را به شیطان بزرگ نشان می‌داد، نه مثل شما آقایان، به بچه‌های خط مقدم نبرد! اگر اسم اسلام‌تان رحمانی است، بی‌پروا می‌نویسم لعنت بر این اسلام رحمانی... و اگر تمام ادعای‌تان این است که برجام، سایه شوم جنگ را از کشور دور کرد،  بی‌واهمه می‌نویسم «عالم محضر خداست. در محضر خدا معصیت نکنید»!
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:51 - 1395/06/15
آقا شما خوبی... رئیس دولتتون خوب بود. ..بی خیال
Iran, Islamic Republic of
09:19 - 1395/06/15
لطفا این قدر کشور را دچار دو دستگی نکنید..خودشهدا هم راضی نیستن شما خود مردم را تحریک میکنید دو دسته شوند شرم بر شما ..
Iran, Islamic Republic of
09:19 - 1395/06/15
وطن جان کم کم داری شبیه کیهان میشوی هااااا
مسری شده مثل اینکه این نوع نوشتار مخصوصا نزدیک انتخابات
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1395/06/15
ای کاش برجام نبود ای کاش قدر مدافعان بدانند ای کاش دست یتیمانشان ببوسند وببوسیم امنیت ما ازبرکت رهبر ومدافعان است نه ازبرجام بدجام که اینا مدعی هستند این برجام همان بد جامیست که نبابد نوشید
Iran, Islamic Republic of
09:33 - 1395/06/15
نویسنده این مطلب شرم کند از خون شهدا. چرا اینقدر سفسطه میکنی؟ چرا خودت تشریف نمیبری سوریه؟ چرا از کیسه بچه شهید خرج میکنی؟ چقدر بنام شهدا .............شرم کن. شرمنده باش سفسوطی عزیز. لطفا منتشر کنید تا حرف دل مردم را ببینند و بفهمند.
Iran, Islamic Republic of
09:37 - 1395/06/15
... به تو وطرز تفکر متفرعنانه ات..بی حرمتی به اسلام ومسلمین؟؟دهان امثال شما باید خرد شود..
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1395/06/15
مرحبا ، وقتی مرگ فرابرسد سوال میشود امانت دارخوبی بودیم یانه ؟؟؟؟شما ها امانت دارهستید امانت دارخون سرخ شهیدان که ماراراهنمایی کردند جواب چی باید بدید؟؟؟خدالعنت کند فاسقان و مفصدین را....مارماهیهای که شخصیتشان معلوم نیست ....شهیدان و ملت راهشان معلوم است اینکه کشته یاشهید بشویم دیروزوددارد چون راه حق است ولی چگونه مردن و برای چه راهی مردن خداست ،،،...
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1395/06/15
شما اول برو اکابر دوست عزیز(کاربر بالایی)،مفسدین هست نه مفصدین بعدشم سعی کن پاچه خواری نکنی.اینا بارات درسته حالا نون و آب بشه شما که دم از انسانیت میزنی اون دنیا دمار از روزگارت در میاد.
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1395/06/15
خدایا شکر ممنون که شجاعانه ونترس حرف حق را میزنید افرین دلاور
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1395/06/15
شهدا و خانواده های عزیزشان چشم و چراغ ملت هستند ولی ربط برجام به شهدا و خانواده های آنها واز طرف مردم حرف زدن شده کار وطن امروز وای کاش اسم وطن نمیبود
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1395/06/15
اگر میگن سایه جنگ دور شد منظور جنگ با کشورهایی مثل امریکاس نه امثال گروهکهایی مثل داعش
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1395/06/15
فقط باید متاسف باشیم که امثال این روزنامها که ازبیت المال پول میگیرند وفقط بلدند بذر بی اعتمادی بپاشند ودودستگی ایجاد کنند وباید به این افراد گفت دیگه خجالت بکشید واز اسم شهدای عزیز استفاده نکنید ...
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1395/06/15
این قدیانی هم مثه استاد دیپلم ردیش دکتر عباسی زیادی میگه طفلک...تند نرو داداش مثه استادت ادبت میکنن هاااااا
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1395/06/15
نویسنده بگو بینیم زیر لوای شهیدان این مرزوبوم میخوای به چی برسی؟؟! هدفت ، قصدوغرضت چیه؟؟؟! چرا اینقدر مغرضانه وخصمانه؟؟!! برجام چیزی بود که مقام معظم رهبری هم از عاملین آن تقدیر کردندوآنان را فرزندان ملت خواندند.
البته آثار برجام هنوز هم در زندگی مردم ملموس و مشهود نیست متأسفانه امااین دلیل نمیشود که دولت منتخب ملت را خائن به خون شهدا و مملکت بدانیم!!
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1395/06/16
اونای که بنام باغیرت ویا نسل سوخته ویا بی نام نظرتا ن را نوشته ايد کاش اول یه کمی مطالعه میکردید وبعد نظر ميداديد خدا ميداند كه أين مطالب عين حقيقت ميباشد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر