نکونام: دوست‌ دارم تا آخر استقلال باشم
۳۸۲۷۱
۲۶ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۱
۱۵۸۶
پس از جلسه با فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نويي؛
هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: جلسه خوبي با فتح‌الله‌زاده داشتيم ناراحتي‌ام برطرف شد و دوست هم دارم تا آخر فوتبالم در استقلال بمانم.
خبرگزاری فارس: جواد نکونام پس از يک ساعت و نيم جلسه با علي فتح‌الله‌زاده، امير قلعه‌نويي و اميري در خصوص شرايط خودش و اينکه آيا در استقلال مي‌ماند يا خير عنوان کرد: صحبت‌هايي بين من و باشگاه انجام شد و مسائلي بود که بايد هم باشگاه مطرح مي‌کرد و هم من. قلعه‌نويي نيز نظر خودش را اعلام کرد، جلسه خوبي برگزار شد و نتيجه خوبي هم گرفتيم.

وي در پاسخ به اينکه آيا تا پايان فصل در استقلال مي‌ماند، خاطرنشان کرد: من نگفته بودم از استقلال مي‌روم، صحبت سر اين بود که گفته بودم از مسائلي ناراحت هستم. صحبت‌هايي که در مورد رفتنم شده بود فقط رسانه‌ها مطرح کردند، من نگفته بودم مي‌روم. از موضوعي ناراحت بودم که اين مسئله برطرف شد و خوشبختانه اين مشکلات برطرف شد و از اين موضوع خوشحال هستم. اتفاق خوبي در اين جلسه افتاد و صحبت‌هاي خوبي رد و بدل شد.

صحبت‌هاي خوبي کرديم و در نهايت نيز به جمع‌بندي خوبي رسيديم. پس از اين نيز توان خود را بيشتر خواهم گذاشت و بهتر بازي مي‌کنم. هافبک تيم فوتبال استقلال در مورد اينکه نمي‌خواهد درباره ناراحتي خودش صحبت کند، تصريح کرد: اين مسائل مواردي است که در خانواده به وجود مي‌آيد. اتفاقات را بايد در خود درون خانواده مطرح کرد و بهتر است که اين صحبت‌ها هيچ وقت رسانه‌اي نشود زيرا شايد حرمت‌ها شکسته شود. هيچ مشکلي نيست که بخواهم اعلام کنم اما بهتر است که اين مسائل در درون خود خانواده حل شود. راحت‌تر است که اين موضوع بين بزرگ‌ترها حل و فصل شود.

نکونام در پاسخ به اين سؤال که آيا در صورتي که پيشنهادي با قراردادي مطلوب از يک باشگاهي داشته باشد، استقلال را ترک مي‌کند يا خير گفت:‌ فتح‌الله‌زاده به من گفت: يک پيشنهاد از باشگاهي دارم، نه فکرش را در اين خصوص کرده‌ام و نه دوست دارم اين اتفاق بيافتد به خاطر اينکه هنوز 6 ماه از حضورم در استقلال نگذشته است. دوست دارم يک کار را خوب به پايان برسانم به فکر جدايي نيستم، ‌براي انتخاب خود دلايلي داشتم و در دوران کودکي آرزويم استقلال بوده است. دليلي ندارد که بخواهم هم‌اکنون جدا شوم، پيش از حضور در استقلال هم اين پيشنهادها را داشتم، شايد با شرايط مالي بهتر هم بود، اما دوست نداشتم در آن تيم‌ها حاضر شوم.

هافبک تيم فوتبال استقلال در مورد اينکه اگر باشگاه بخواهد با اين انتقالت مبلغي را دريافت کند و به خاطر اين با جدايي‌ات موافقت کند يادآور شد: حتماً باشگاه هم چنين موضوعي را نمي‌خواهد. وقتي که باشگاه با من قرارداد را امضا کرد صحبت بر اين بود که دو طرف بر قرارداد پايبند باشند و صحبت از جدايي نباشد، در اين مدت پيشنهاد از باشگاه‌هاي ديگر هم بوده است و دوست ندارم از استقلال جدا شوم.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا اوساسونا خواهان برگشت او شده است يا خير،‌ عنوان کرد: به هيچ عنوان چنين موضوعي نبوده است. نه با باشگاه استقلال، نه خود من و نه مدير برنامه‌هايم صحبتي نکرده‌ام، اگر قرار باشد اتفاقي بيافتد بازيکن باشگاه استقلال هستم و در ابتدا بايد با باشگاه صحبت کنم. اينکه گفته شده با باشگاه النصر صحبت شده از طرف من نبوده است. مواردي بود که در رسانه‌ها مطرح شده و خود رسانه‌ها هم تکذيب کرده‌اند.

وي در مورد چشم و هم‌چشمي بازيکنان ايراني تصريح کرد: هميشه اين موارد وجود داشته است، مخصوصاً در ايران، اما خودم را مي‌گويم که در اوساسونا نمي‌دانستم بغل‌دستي‌ام چقدر پول گرفته است. حتي مسعود شجاعي که دوست صميمي من بوده نمي‌دانستم قراردادش چقدر است. دوست هم ندارم که بدانم؛ بهتر است اين اتفاق از خود فوتبالي‌ها و بازيکنان نيز جمع شود زيرا هر کسي هر پولي مي‌گيرد به خاطر لياقتش مي‌گيرد، نه به خاطر چهره و قيافه‌اش.

بازيکن تيم ملي فوتبال درباره حذف تيم ملي از رقابت‌هاي غرب آسيا خاطرنشان کرد: واقعاً‌ باختن و حذف شدن خيلي سخت است. اما بايد توجه داشته باشيد که تيم ما از بازيکنان منتخب ليگ بوده. بازيکنان تازه دور هم جمع شده بودند و مهم اين بود که مربي تيم بازيکناني را شناسايي کند. حتماً اين اتفاق افتاده است. فکر مي‌کنم بازي‌هاي تدارکاتي خوبي براي ما بود.

*آرزويم قهرماني استقلال در ليگ، جام حذفي و ليگ قهرمانان آسياست

وي در مورد اينکه ناگفته‌هايي که قرار بود بعد از جدايي از استقلال مطرح کند، به آينده موکول شد تصريح کرد: آمده‌ام که در استقلال بمانم؛ اگر قرار باشد روزي از استقلال جدا شوم خيلي راحت عنوان مي‌کنم. من دلايل خوشحال نبودنم را گفتم، به عنوان يک استقلالي آمده‌ام و دوست دارم تا آخر فوتبالم در استقلال باشم و بتوانم آرزويي که داشته‌ام با موفقيت به پايان برسانم يعني قهرماني استقلال در ليگ، جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا.

نکونام در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبني بر اينکه ناراحتي‌اش از برخي بازيکنان استقلال از جمله مهدي رحمتي است، يادآور شد: به هيچ عنوان اينگونه نيست. من با تمام بازيکنان تيم دوست هستم. صحبت سر اين مسائل نيست، اگر از يک بازيکن ناراحت باشم با خود او صحبت مي‌کنم دليلي ندارد که به باشگاه بگويم. موضوعي که وجود دارد اين است که بازيکنان استقلال آن قدر بزرگ هستند که از روز اول به من احترام گذاشته‌اند. ديديد که کاپيتاني را خودم نبستم اما بازيکنان اصرار کردند که اين موضوع را قبول کنم اما من گفتم اشخاص بزرگ‌تري هستند که بخواهند اين بازوبند را ببندند.

نکونام در پاسخ ديگر به سؤال مبني بر اينکه مسئولان گهر درود عنوان کرده‌اند در جام حذفي فقط در لرستان بازي مي‌کنند، گفت: هرجايي که تصميم بگيرند بايد بازي کنيم، اميدوارم شرايط به گونه‌اي باشد که ورزشگاه آماده باشد و بتوانيم خيلي راحت بازي کنيم. ما به دورود هم مي‌رويم و آنجا بازي مي‌کنيم، مشکلي نداريم اما مهم اين است که زمين و شرايط مهيا باشد. هم بايد براي ما خوب باشد و هم مردم تا همانند آن مشکلي که در گيلان براي تماشاگر استقلال افتاد به وجود نيايد. ما با کمال ميل حاضريم تا در آنجا بازي کنيم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج