شایعه پناهندگی قهرمان شطرنج ایران
۳۸۲۹۵
۲۶ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۵
۵۲۸۵
فدراسیون شطرنج از وضعیت کیمیا مرادی بی خبر است. روزهای گذشته شایعه شد که مرادی، قهرمان شطرنج ایران در سفر توریستی که به نروژ داشته، درخواست پناهندگی داده و در این کشور مانده است.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: فدراسیون شطرنج از وضعیت کیمیا مرادی بی خبر است. روزهای گذشته شایعه شد که مرادی، قهرمان شطرنج ایران در سفر توریستی که به نروژ داشته، درخواست پناهندگی داده و در این کشور مانده است.

گفته شده بود مرادی 16 ساله قرار بوده تابستان سال گذشته در مسابقات قهرمانی رده بیست سال جهان شرکت کند اما به دلیل اتفاقاتی که در ایران برای او افتاد، شانس حضور در این مسابقات را از دست داده بود.

شایعه پناهندگی قهرمان شطرنج ایران

کریمی، دبیر فدراسیون شطرنج، در گفت و گو از این خبر اظهار بی اطلاعی می کند: «من تا همین الان که شما این موضوع را بگویید چیزی در این مورد نشنیده بودم. مرادی از ورزشکاران خوب ماست. او 16 سال بیشتر ندارد. فکر نمی کنم که این کار را کرده باشد اما به هر حال فدراسیون از این موضوع بی اطلاع است.»

کریمی تاکید می کندکه فدراسیون شطرنج در ماه های اخیر اعزامی به نروژ نداشته است: «در تقویم فدراسیون سفری به نروژ نداریم. اگر هم مرادی به این کشور رفته ربطی به فدراسیون نداشته است.»

کیمیا مرادی از سال 1381 در حالی که پنج و نیم ساله بود، در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کرده است. سال 91 قهرمان ایران شد.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:00 - 1391/09/26
خوب بايد مي رفت
مي موند ايران كه چي بشه ؟!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج