همکاران محمد بنا تهدید شدند!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۸۳۰۲
۲۶ آذر ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۳
۵۷۸۰
پس لرزه های کناره گیری محمد بنا و همکارانش از تیم های ملی کشتی فرنگی همچنان ادامه دارد، بطوریکه حتی حضور فرنگی کاران بزرگ و نامدار کشورمان در رقابتهای جام جهانی 2013 تهران را نیز در هاله ای از ابهام قرار داده است.
خبرگزاری مهر: پس لرزه های کناره گیری محمد بنا و همکارانش از تیم های ملی کشتی فرنگی همچنان ادامه دارد، بطوریکه حتی حضور فرنگی کاران بزرگ و نامدار کشورمان در رقابتهای جام جهانی 2013 تهران را نیز در هاله ای از ابهام قرار داده است.

 در حالیکه روز به روز بر ابعاد مختلف کناره گیری محمد بنا و مردانش از عرصه کشی فرنگی اضافه می شود، عدم حضور فرنگی کاران نامدار و بزرگ کشورمان در رقابتهای جام جهانی تهران نیز به مشکل تازه ای برای فدراسیون کشتی بدل شده است.

این در حالیست که تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان با سرمربیگری محمد بنا پیش از این توانسته بود در سه دوره قبلی رقابتهای جام جهانی به عنوان قهرمانی دست یابد و همواره پرچم مقدس کشورمان را در کشورهای مختلف به اهتزاز در آورد.

رسول جزینی یکی از همکاران محمد بنا در بازیهای المپیک 2012 لندن ضمن تایید این مطلب در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد: "با این وضعیت بعید می دانم که در رقابتهای جام جهانی همتیمی داشته باشیم، چراکه فعلا کسی آمادگی موفقیت در چنین رویداد بزرگی را ندارد.

 ما در المپیک لندن نمره 20 گرفتیم و در آینده اگر 19 هم بگیریم قابل قبول نیست، در نتیجه باید طوری تجهیز و آماده شویم که در حد همان قهرمان المپیک باشیم. متاسفانه هم اکنون شرایط به گونه ای است که مربیان و کشتی گیرانش در دریافت حقوق و جوایز خود عاجزند چه رسد به گام های بعدی!"


تعطیلی کشتی فرنگی و تهدید همکاران بنا!

با توجه به وضعیت کنونی تمامی تیم های کشتی فرنگی در رده بزرگسالان، جوانان و نوجوان تعطیل شده و اعضای کادر فنی این تیمها به عنوان یاران وفادار و همیشگی محمد بنا با رفتن مدیر فنی تیم های ملی، شاگردان خود را به یک مرخصی نامعلوم فرستاده اند.

 این در حالیست که تیم بزرگسالان باید تا اوایل اسفند ماه امسال در رقابتهای جام جهانی 2013 تهران از عنوان قهرمانی سه دوره قبلی خود این رقابتها دفاع کند و تیمهای جوانان و نوجوانان هم باید سال آینده در رقابتهای جهانی و آسیایی به میدان بروند.


البته متولیان فدراسیون کشتی هم با توجه به حساسیت موضوع، نه تنها باری از دوش فرنگی کاران مغموم و معترض بر نداشتند، بلکه با تهدید برخی از همکاران محمد بنا آنان را از هرگونه انتقاد آشکار از وضعیت نابسامان کنونی و مصاحبه جنجالی با رسانه ها منع و حتی در مواردی تهدید کردند امنیت شغلی آنان را نیز با ابهام روبرو خواهند کرد!

رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد و فرنگی 2013 میلادی در حالی قرار است طی روزهای 1 تا 4 اسفندماه به میزبانی ایران برگزار شود که هنوز شهر میزبان این رقابتها با قطعیت مشخص نشده و هزینه هنگفت برگزاری این پیکارهای بین المللی نیز به یک دغدغه بزرگ برای فدراسیون کشتی کشورمان بدل شده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2