تیم کوک و گریج بند چینی
۳۸۳۱۱۵
۱۶ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷
۲۱۱۵
اپل بسیار نگران بازار خود در چین است. شرکت‌های چینی اخیرا محصولات بسیار خوبی را تولید کرده‌اند و از طرفی فروش محصولات هم در چین کاهش پیدا کرده است. اپل برای اینکه بازار چین را پس بگیرد کارهای زیادی انجام داده است. این کمپانی در آپدیت جدید اپلیکیشن GrageBand سازهای سنتی چینی را هم اضافه کرده است تا آنها بتوانند از این اپلیکیشن رایگان برای نواختن موسیقی سنتی خود استفاده کنند و در نهایت آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.
آی تی ایران: اپل بسیار نگران بازار خود در چین است. شرکت‌های چینی اخیرا محصولات بسیار خوبی را تولید کرده‌اند و از طرفی فروش محصولات هم در چین کاهش پیدا کرده است. اپل برای اینکه بازار چین را پس بگیرد کارهای زیادی انجام داده است. این کمپانی در آپدیت جدید اپلیکیشن GrageBand سازهای سنتی چینی را هم اضافه کرده است تا آنها بتوانند از این اپلیکیشن رایگان برای نواختن موسیقی سنتی خود استفاده کنند و در نهایت آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

تیم کوک برای بهبود روابط اپل با چین این هفته را در بیجینگ می‌گذراند. در دیدار مدیرعامل اپل با JJ Lin (آهنگساز مشهور سنگاپوری) آنها یک موسیقی سنتی چینی را نواختند. Lin می‌گوید بسیار اپلیکیشن GrageBand را دوست دارد و خصوصا آپدیت جدید آن که به موسیقی چینی کمک می‌کند و علاقه مندان را بیش از پیش جلب می‌کند.

در ادامه یک ویدئو می‌بینید که تیم کوک با آی‌پد و JJ Linn با یک آی‌فون موسیقی چینی می‌نوازند.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
تیم کوک و گریج بند چینی 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج