عمادرضا در تهران؛معمای استقلال پیچیده شد
۳۸۳۷۴
۲۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۲
۳۳۲۲
معمای استقلال پیچیده تر شد، مهاجم عراقی در حالی به تهران می آید که همه منتظر فرهاد مجیدی هستند

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: معمای استقلال پیچیده تر شد، مهاجم عراقی در حالی به تهران می آید که همه منتظر فرهاد مجیدی هستند

در روزهایی که همه منتظر حضور فرهاد مجیدی در استقلال هستند، گفته می شود عماد رضا که چندی پیش مورد توجه مدیران استقلال بود ظرف 48 ساعت آینده به ایران می آید. حضور او در ایران می تواند دو فرضیه به وجود بیاورد. یک اینکه استقلالی ها اصلا برنامه ای برای گرفتن مجیدی ندارند و فرضیه دوم هم این است که عماد رضا قرار است با تیم دیگری به جز استقلال مذاکره کند.

با این حال مدیر برنامه های عماد رضا حضور او در استقلال را منتفی نمی داند: «حضور چند بازیکن مورد نظر استقلالی ها در این تیم هنوز قطعی نشده به همین دلیل مسئولان استقلال هنوز حرفی از منتفی بودن حضور او در این تیم نزده اند. با این وجود حتی اگر توافقات برای استقلالی شدن عماد رضا صورت نگیرد، او برای پیگیری مشکلات و شکایتش از باشگاه سپاهان کارهای مهمی در ایران دارد.»

او گفت که این مهاجم عراقی تا 48 ساعت آینده به تهران می آید: «عماد رضا تا 48 ساعت آینده به تهران می آید: «عماد رضا تا 48 ساعت آینده وارد تهران می شود. او برای این سفر بلیت تهیه کرده و اگر تاخیری در پرواز او به وجود نیاید امروز یا فردا در فرودگاه امام خمینی تهران به زمین می نشیند.»

مدیر برنامه های عماد رضا در حالی این حرف ها را می زندکه چندی پیش خبری مبنی بر سفر عماد رضا به آلمان شنیده شده بود. با این حال مدیر برنامه های او گفت که از شنیدن این خبر تعجب کرده است: «عماد رضا طی یک ماه گذشته به هیچ وجه به آلمان نرفته و در حال حاضر هم در کربلا به سر می برد. هر چند او سفر کوتاه چند روزه ای به لبنان داشت که این سفر به هیچ وجه ورزشی نبود. مادر عماد بیمار است و برای جراحی به لبنان رفته که عماد هم برای دیدار با مادرش یک سفر کوتاه به این کشور داشت. او جمعه شب با پرواز بیروت به بغداد، به عراق بازگشت و حالا هم در خانه اش در کربلاست.»

سررشته داری: حضور عماد رضا منتفی است


در حالی که خبر ورود عماد رضا به ایران شنیده می شود، محمد سررشته داری روابط عمومی استقلال به ایسنا از منتفی بودن حضور عماد رضا در استقلال خبر می دهد. با وجود این با منتفی شدن حضور کلورسون برزیلی در استقلال، آبی ها یک جای خالی دیگر به جز جایی که برای مجیدی در نظر گرفته شده دارند. بنابراین عماد رضا هنوز هم برای استقلالی شدن شانس دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج