در انتظار سقوط آزادِ فوتبال ایران
۳۸۳۷۷
۲۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۶
۴۰۹۶
شاید بازی های غرب آسیا اهمیتی نداشته باشد اما احتساب این مسابقات در رنکینگ فیفا در رتبه ماه دیگر ایران در رنکینگ فیفا تاثیر زیادی دارد.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: شاید بازی های غرب آسیا اهمیتی نداشته باشد اما احتساب این مسابقات در رنکینگ فیفا در رتبه ماه دیگر ایران در رنکینگ فیفا تاثیر زیادی دارد. مسابقات غرب آسیا بازی های رسمی به حساب می آید به همین دلیل ایران با نتایجی که در این بازی ها به دست آورد سقوط قابل توجهی در رنکینگ فیفا خواهد داشت.

تیم ملی در حال حاضر با 611 امتیاز در رده 44 قرار دارد. ایران نسبت به ماه گذشته در رنکینگ فیفا 14 پله صعود داشت و توانست از رده 58 به رده فعلی اش برسد. این ماه شرایط کاملا فرق می کند. محاسبه نتایج ایران در غرب آسیا نشان می دهد که ایران حداقل 10 پله در رنکینگ فیفا سقوط خواهد کرد. بر اساس نرم افزاری که سایت فیفا در بخش رنکینگ گذاشته است، نتایج ایران در این ماه که شامل سه بازی در غرب آسیا و یک بازی دوستانه با تاجیکستان است.

امتیاز این تیم را از 611 به 532 می رساند. با این امتیاز رتبه ایران در فیفا بدون احتساب نتایج بازی های دیگر تیم ها در رده 60 دنیا قرار می گیرد و با توجه به عملکرد تیم های دیگر شاید چند پله بالاتر یا پایین تر برود. البته رتبه ایران در آسیا به احتمال زیاد هیچ تغییری نخواهد کرد. شاگردان کی روش در حال حاضر تیم چهارم آسیا هستند. اختلاف امتیاز ایران با تیم های پایین تر از خودش بسیار زیاد است و کم شدن 79 امتیاز نمی تواند ایران را از جایش تکان دهد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:52 - 1391/09/27
ما در زمان نه چندان دور طی چند سال رده 18 فیفا بودیم...ولی الان؟؟؟!!! مدیران کار بلد...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج