مناطق ممنوعه در خانه تام کروز!
۳۸۳۸۱
۲۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۰
۴۵۷۵
تام کروز به کارکنانش خیلی سخت می گیرد!
آفتاب: تام کروز به کارکنانش خیلی سخت می گیرد!

هر کدام از پرسنل و کارکنان خانه تام کروز فقط اجازه دارند به قسمتهای خاصی از ملک بزرگ او رفت آمد کنند و ورود آنها به سایر قسمتها ممنوع است.

 این بازیگر ، ملک بزرگ خود را تقسیم بندی کرده است تا بتواند رفت و آمد پرسنل و خدمتکاران خانه خود را کاملا" کنترل کند و به این ترتیب آنها نمی توانند به تمام نقاط ملک او رفت آمد کنند.یک منبع خبری گفت:" در خانه تام قوانین سفت و سختی مثل قوانین نظامی حاکم است و به مسائل امنیتی خیلی توجه می شود ."

" ملک بزرگ او واقع در بل ایر به دو قسمت مجزا تقسیم شده است ، به این ترتیب مستخدمان و کارکنانی که در آشپزخانه فعالیت دارند و در تهیه و سرو غذا کمک می کنند اجازه ندارند به بخش دیگری از این ملک که به آنها مربوط نمی شود ، رفت و آمد کنند."

" خانه تام بسیار بزرگ است و تام برای اینکه از امنیت خانواده خود و فرزندانش مطمئن شود این کار را انجام داده است . مدیر و مسئول تامین امنیت این ملک ، تنها کسانی هستند که می توانند به تمام نقاط این خانه دسترسی داشته باشند و رفت و آمد کنند."

" وقتی تام و کتی هلمز باهم ازدواج کردند تام برای کتی یک پیشخدمت شخصی استخدام کرد تا از لباسهای او نگهداری کند ، برنامه هایش را تنظیم کند و همه نیازهای او را برآورده کند . تام برای مادر و خواهرهایش هم پیشخدمت شخصی استخدام کرده است و حقوق همه آنها را خودش پرداخت می کند."
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج