پیشنهاد آلمانی‌ها به نوشاد عالمیان
۳۸۴۰۰
۲۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۰
۳۷۲۳
پینگ‌پنگ باز المپیکی ایران که در عین ناباوری در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فجر از دور رقابت‌ها حذف شد عنوان کرد که به دلیل خستگی نتوانسته بازی خود را ارائه دهد.
ایسنا: پینگ‌پنگ باز المپیکی ایران که در عین ناباوری در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فجر از دور رقابت‌ها حذف شد عنوان کرد که به دلیل خستگی نتوانسته بازی خود را ارائه دهد.

 درباره حذف شدنش از رقابت‌های کاپ فجر گفت: بعد از برگشتن از فینال تورهای جهان بسیار خسته بودم، اما بلافاصله در بازی‌های لیگ شرکت کردم. این خستگی باعث شد نتوانم آن طور که باید در این رقابت‌ها حاضر شوم.

وی ادامه داد: بالاخره مسابقه است و برد و باخت هم دارد. من خودم هم می دانستم که می‌بازم. در این رقابت‌ها هم حریفان خوبی را دیدم و سطح مسابقات خوب بود.

پینگ‌پنگ باز المپیکی ایران درباره مذاکره برای حضور در لیگ آلمان در حاشیه رقابت‌های کاپ فجر هم به ایسنا گفت: مذاکره‌ای در کار نبوده است. تنها پیشنهادی را در رابطه با حضور در یکی از باشگاه‌های آلمان داشتم که در این رابطه فکر خواهم کرد.

عالمیان در پاسخ به این که آیا ممکن است این پیشنهاد را قبول کند؟ گفت: به این موضوع فکر می‌کنم و ممکن است قبول کنم که امسال در لیگ آلمان بازی کنم.

http://media.isna.ir/content/22-294.jpg/6

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:14 - 1391/09/27
موفق باشی جوان شایسته ایرانی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج