جانی دپ نابغه کامپیوتر شد
۳۸۴۵۴
۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۷
۵۶۴۷
با آشکار شدن خط اصلی قصه فیلم علمی تخیلی «برتری»، مشخص شد که جانی دپ در آن در نقش یک نابغه امور کامپیوتری بازی خواهد کرد.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: با آشکار شدن خط اصلی قصه فیلم علمی تخیلی «برتری»، مشخص شد که جانی دپ در آن در نقش یک نابغه امور کامپیوتری بازی خواهد کرد.

رسانه های گروهی ماه گذشته اعلام کرده بودند جانی دپ قرارداد بازی در نقش اصلی این فیلم را امضا کرده است اما در آن زمان، تهیه کنندگان آن اطلاعات زیادی درباره این فیلم منتشر نکردند و فقط گفته شد والی پفیستر امر کارگردانی آن را به عهده دارد. او با این فیلم اولین کار سینمایی خود را در مقام کارگردان ارائه می دهد. پفیستو مدیر فیلمبرداری یکسری فیلم موفق (از جمله «شوالیه تاریکی برمی خیزد») بوده است.

حالا، تهیه کنندگان اکشن دلهره آور «برتری» خط اصلی قصه آن را در اختیار رسانه های گروهی گذاشته اند. شخصیت اصلی قصه فیلم ویل نام دارد. ویل (با بازی جانی دپ) یک دانشمند کنجکاو است که در جریان یک تحقیق علمی، دانسته های مغزی خود را داخل یک کامپیوتر پیشرفته آپلود می کند. او با این کار تلاش می کنداولین ماشینی را خلق کند که می تواند به صورت مستقل فکر و عمل کند.

آندرو آکوسوه تهیه کننده فیلم می گوید: «واقعیت این است که جانی دپ در این فیلم، در قالب یک شخصیت تازه ظاهر خواهد شد.»

نکته مهم این خبر هم این است که کریستوفر نولان کارگردان «شوالیه تاریکی برمی خیزد» به عنوان مشاور کارگردان و مدیر تولید با فیلم اول مدیر فیلمبرداری خود پفیستر همکاری می کند. هنوز بقیه بازیگران فیلم انتخاب نشده اند و زمانی برای شروع کار فیلمبرداری آن اعلام نشده است اما قرار است این اکشن دلهره آور علمی تخیلی برای تابستان سال 2014 آماده نمایش شود.

فیلمنامه اصیل «برتری» را جک پالگن نوشته است و گفته می شود حال و هوای آن شباهت زیادی به فیلم های «سرآغاز» و «بی خوابی» کریستوفر نولان دارد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:59 - 1391/09/30
بیب بیب.......جانی.......بیب بیب ......هورا
:)
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج