واکنش آیت الله جنتی به فایل صوتی منتظری
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۸۴۹۳۳
۱۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۷
۳۴۸۶
امام جمعه موقت تهران با اشاره به انتشار فایل صوتی آیت الله منتظری در حمایت از منافقین گفت: برخی فایل صوتی آن شیخ ساده لوح که دل امام(ره) را خون کرد منتشر کردند و نظام و امام را محکوم ساختند که خدا از سر تقصیرات آنها نگذرد. این فایل حربه ای شد به دست منافقین تا از طریق آن بتوانند نظام اسلامی را محکوم کنند.
خبرگزاری مهر: آیت الله احمد جنتی امام جمعه موقت تهران در خطبه های نماز جمعه با اشاره به مسئله حج و سالگرد فاجعه منا اظهار کرد: سال گذشته ۷ هزار نفر در سرزمین امن الهی کشته شدند. معلوم نیست دنیا به کجا می رود؟ در حرم امن الهی که حتی حیوانات باید  امنیت داشته باشند چرا باید حجاج کشته شوند؟ این اتفاق بی سابقه ای بود.

وی افزود: تعجب ما از دنیا است که ظلم کده شده است و مردم دنیا نفسشان در نمی آید. در فاجعه منا تنها ۵۰۰ نفر از کشته ها ایرانی بودند و سایر کشته ها مربوط به کشورهای دیگر می شدند. چرا آن کشورها دم نزدند و خون حاجیان خود را از جباران و فرعون صفتان آل سعود مطالبه نکردند.

آیت الله جنتی  با بیان اینکه تعجب ما از دنیا است که چرا اینقدر ظلم پذیر شده است، گفت: امروز جاهلیت قبل از اسلام در حال تکرار شدن است. حضرت ابراهیم(ع) کعبه را برای توحید و خداپرستی بنا کرد ولی امروز به دست کسانی افتاده است که از اولاد همان ابوجهل ها، ابولهب ها و ابوسفیانها هستند. ما هر چه می توانیم باید از آل سعود اظهار تنفر کنیم. راهپیمایی امروز علیه آل سعود و آل خلیفه هم که در سراسر کشور برگزار می شود تظاهرات به جایی است.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به مسئله فیش های نجومی گفت: من نمی دانم چطور در جمهوری اسلامی این اتفاقات می افتد؟ چطور بیت المال را به راحتی حراج می کنند و کسی هم نظارتی ندارد؟ مجلس در این ماجرا کجاست؟ اگر مجلس نظارت می کرد این اتفاقات نمی افتاد.

آیت الله جنتی تاکید کرد: معرفی متهمان فیش های نجومی خواست همه مردم و یک مطالبه ملی است. باید مقدار اتهامات این افراد مشخص شود و به اطلاع کلیه مردم به صورت شفاف برسد.

وی تصریح کرد: امروز باید با خوی اشرافی گری مقابله شود. متاسفانه خوی اشرافی گری در برخی مقامات هم حاکم است. مسئله فیش های نجومی موجب سلب اعتماد مردم خواهد شد. بنابراین هر سه قوه باید به آن رسیدگی کنند. رسانه ها نیز در این مسئله خوب عمل کردند و باید قضیه را در آینده هم پیگیری کنند.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه امروز تنها با ۱۳-۱۴ مورد در پرونده فیش های حقوقی برخورد شده است، گفت: باید با متهمان دیگر این پرونده هم برخورد شود. ماجرای صندوق توسعه ملی مسئله عجیبی بود و یک جهش عجیبی در این صندوق برای بالا کشیدن اموال بیت المال به وقوع پیوسته بود.

آیت الله جنتی با بیان اینکه برخی از متهمان پرونده فیش های نجومی در ۲۳ هیئت مدیره عضو بودند، گفت: دستگاههایی که به زیان دهی افتاده بودند به این افراد پاداش می دادند.

وی با اشاره به واگذاری املاک ادعایی مربوط به شهرداری تهران هم گفت: البته مواردی از قبیل مسئله املاک هم هست که باید پیگیری شود.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به انتشار فایل صوتی آیت الله منتظری در حمایت از منافقین افزود: برخی فایل صوتی آن شیخ ساده لوح که دل امام را خون کرد منتشر کردند و امام را محکوم ساختند که خدا از سر تقصیرات آنها نگذرد. این فایل بهانه ای داد به دست منافقین تا از طریق آن بتوانند نظام اسلامی را محکوم کنند.

آیت الله جنتی با بیان اینکه منافقین امروز تحت حمایت انگلیس، فرانسه و آمریکا هستند، گفت: آنها ۱۷ هزار نفر را شهید کردند و شهدای محراب را از ما گرفتند. حال امروز استکبار، منافقین را رشد می دهد و تربیت می کند.

وی با اشاره به اعدام منافقین در سال ۶۷ گفت: امام حکم اسلام را اجرا کرد. مهدی هاشمی هم که در آن دوران اعدام شد با حکم امام بود. صاحب این فایل صوتی را هم امام قاطعانه و به صورت آنی عزل کردند و گفتند عکس او را از دیوار پائین بیاورید زیرا او منشاء فساد بود.

امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: اگر به منافقین مجال داده می شد ریشه نظام را می کندند.

آیت الله جنتی در ادامه با اشاره به مسئله معاهده اف ای تی اف گفت: آنها با FATF می خواهند اطلاعات مالی را بدست آورند و ما هم بدست خودمان نهادهای انقلابی را تحریم کنیم.

وی گفت: مجلس نباید در این ماجرا ساکت باشد و باید مسئله نظارتی خود را اجرا کند چرا که ۸۷ فرد و نهاد با امضای این موافقتنامه تحریم می شوند.

امام جمعه موقت تهران افزود: برخی با چه جرأتی به صورت محرمانه این سند را امضا کردند؟ این توافق یک تسلیم است و آنها باید امضای خود را پس بگیرند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
تدبیرکالا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کالابرد_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر