ژوزه را به اردوی پرسپولیس راه ندادند!
۳۸۵۵۴
۲۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۴
۳۷۶۲
مانوئل ژوزه و دستیارانش به صورت سرزده در هتل المپیک حاضر شدند تا مسئولان و بازیکنان پرسپولیس را ببینند اما موفق به این کار نشدند.
خبرگزاری ایسنا: مانوئل ژوزه و دستیارانش به صورت سرزده در هتل المپیک حاضر شدند تا مسئولان و بازیکنان پرسپولیس را ببینند اما موفق به این کار نشدند.

سرمربی پرتغالی پرسپولیس که هفته‌ گذشته با دستور رویانیان از پرسپولیس کنار گذاشته شده امروز (چهارشنبه) به صورت ناگهانی و سرزده با دستیارانش در هتل المپیک حاضر شد.

خبرنگار ما که از حضور ژوزه باخبر شده بود، برای مصاحبه با ژوزه به سمت او رفت و از او پرسید که به چه دلیل در هتل المپیک حاضر شده؟ که او پاسخ داد: من آمده‌ام تا تیمم را در دست بگیرم!

ژوزه که بسیار عصبانی به نظر می‌رسید، وقتی متوجه شد پرسپولیس در هتل المپیک نیست به سمت هتل آکادمی رفت تا بتواند در آنجا با بازیکنان و مسئولان سرخپوشان دیدار کند.

با این حال مسئولان پرسپولیس که نمی‌خواستند ژوزه به اردوی تیم‌شان بیاید سعی کردند او را به نوعی دست به سر کنند و نگهبان هتل آکادمی به ماشین حامل ژوزه و دستیارانش اجازه ورود به محوطه هتل را نداد.

مانوئل ژوزه بار دیگر در برخورد با خبرنگار ما  درباره نتایج آخرین مذاکرات خود با رویانیان گفت: جلسات ما هیچ نتیجه‌ای نداشته است. آنها من را سر کار گذاشته اند و حتی مترجم من را اخراج کردند تا من نتوانم هیچ رابطه‌ای با رسانه‌ها و خبرنگاران داشته باشم.

ژوزه وقتی متوجه شد مسئولان پرسپولیس اجازه رویارویی او با بازیکنان تیم را نمی‌دهند پس از مدتی انتظار از هتل خارج شد و به سمت هتل محل اقامت خود رفت.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:19 - 1391/09/29
دیگه رویانیان شورشو در آورد بابا نمیخوایدش بگین بره دیگه ... اگه با شما یکی اینکارو بکنه ناراحت نمیشید؟؟؟

آبرومونو نبرین پیش این مربی های درجه 3 یادتونه ؟
با دب دبه میاوردین الانم ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:52 - 1391/09/29
خوب کاری کردن با مرتیکه بداخلاق عنق
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:25 - 1391/09/30
از راهنمایی و رانندگی تا مدیریت پرسپولیس.برنامه امشب سینماهای کشور!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج