گل محمدی: قولی برای قهرمانی نمی دهم
۳۸۵۸۸
۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۰۷:۵۹
۲۸۶۷
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی پرگل تیمش برابر ملوان با بیان اینکه هیچ قولی برای قهرمانی و یا موفقیت در آینده نمی دهد گفت: هدف ما این است که با تمام وجودمان برای کسب بهترین نتیجه تلاش کنیم و امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.
خبرگزاری مهر: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی پرگل تیمش برابر ملوان با بیان اینکه هیچ قولی برای قهرمانی و یا موفقیت در آینده نمی دهد گفت: هدف ما این است که با تمام وجودمان برای کسب بهترین نتیجه تلاش کنیم و امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.

 یحیی گل محمدی که پس از پیروزی 6 بر صفر تیمش برابر ملوان در رقابت های جام حذفی با خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس خبری ورزشگاه آزادی گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: خودمان هم انتظار نداشتیم که در این دیدار شش گل به ملوان بزنیم. آنها جزو سه - چهار تیم برتر لیگ هستند و فوتبال خوبی را ارائه می کنند. من فقط در این چند روز انگیزه بازیکنان را بالا بردم.

وی با بیان اینکه می دانستیم چه هدفی را دراین بازی دنبال کنیم ادامه داد: بازیکنان خوشبختانه در زمین تاکتیک های مد نظر ما را به خوبی پیاده کردند و بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتند. حتی می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم که این مسئله را مدیون هافبک ها، پاسورهای خوب و فورواردهایی که به موقع حمله می کردند هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تبریک این پیروزی به هواداران و بازیکنان تیمش گفت: ما دراین بازی با اراده بازیکنان توانستیم نتیجه دلخواه را کسب کنیم. مدیریت هم با حمایت خوب خود باعث دلگرمی نفرات شد و از مدیریت تا سرپرست و دستیاران و بازیکنان در این پیروزی نقش داشتند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین از دستیارانم که بدون هیچ چشمداشت و داشتن قرارداد کار کردند تشکر می کنم. خصوصا از کریم باقری که با اضافه شدنش به کادر فنی به ما کمک بسیار بزرگی کرد که این نشان دهنده بزرگی این افراد است.

گل محمدی در پاسخ به این پرسش که آیا از راهنمایی پروین در استفاده از بازیکنان و ارنج تیم استفاده کردید گفت: راهنمایی آقای پروین در این پیروزی بی تاثیر نبوده زیرا ایشان از بازیکنان شناخت داشت اما در مورد ارنج تیم صحبتی با ایشان نکردیم.

خبرنگار دیگری در خصوص اینکه چقدر نقش ژوزه را در این پیروزی مهم می دانید و یا اینکه اصلا نبودشان باعث این پیروزی شد اظهار داشت: آقای ژوزه از مربیان بزرگ فوتبال هستند اما در نیم فصل نخست بنا بر دلایلی که نمی خواهم وارد جزئیاتش شوم نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند. من نمی توانم بگویم تاثیر داشته یا بی تاثیر بوده است.

وی در پاسخ به سوالی که آیا این پیروزی همانند برد پیکان موقتی است یا می تواند زمینه ساز موفقیت های آینده سرخپوشان باشد تصریح کرد: نباید بگوییم چون شش گل زده ایم کار تمام شده و از این به بعد آسان بگیریم. این تازه شروع بازی های خوب ماست. از اینجا به بازیکنانم می گویم که مغرور نشوند و جدی تر از قبل کار کنند زیرا بازی های سخت زیادی پیش رو داریم و باید امتیازات از دست رفته گذشته را خیلی سریع جبران کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از بازیکنان خواست با تمرکز بیشتر دل به تمرینات دهند و نظم و انضباط را بیشتر در دستور کارشان قرار دهند. وی افزود: شکی نیست که بازیکنان پرسپولیس از نظر فنی و اخلاقی در سطح خوبی قرار دارند اما دوست دارند قابلیت های خود را در زمین اراه کنند.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی کنید بازیکنان در هفته های آخر نیم فصل به نوعی در کار ژوزه گذاشتند، اضافه کرد: بازیکنان احتیاج دارند فضای بیشتری به دست آوردند تا توانایی های خود را نشان دهند که متاسفانه این زمینه فراهم نبود. اینکه شما نمی توانید توانایی خود را ارائه کنید و یا از آن استفاده کنید باعث بی نظمی می شود.

وی تصریح کرد: در این مدت سعی کردیم به نوعی این مسئله را در تیم مرتفع کنیم. تمرینات خوبی گذاشتیم و تک به تک با آنها صحبت کردیم. من احساس می کنم فکر آنها آزاد شده و دارند توانایی هایشان را نشان می دهند. امیدوارم در آینده هم بهتر از این بازی کنیم.

خبرنگاری در مورد صحبت احمدزاده که گفته بود پرسپولیس قهرمان جام حذفی می شود پرسید که سرمربی پرسپولیس در این مورد گفت: ما برای بهترین نتیجه می جنگیم. حالا به کجا می رسیم و چه اتفاقی می افتد نمی دانم. برای ما هر بازی یک فینال است و بهترین عملکردمان را در هر مسابقه ادامه می دهیم و قطعا اگر خوب بازی کنیم موفقیت هم پیش رو خواهد بود.

وی ادامه داد: من قول قهرمانی نمی دهم و تضمینی هم برای اینکه تیم در جدول تا کجا بالا بیاید نمی توانم بدهم اما مطمئنا تمام تلاشمان را به کار می بندیم که هر چه در وجودمان داریم رو کنیم. هدفمان این است که در لیگ و جام حذفی تا جایی که می توانیم بالا برویم.

گل محمدی با بیان اینکه هیچ برنامه بلند مدتی ندارد و برنامه اش تا پایان جام حذفی و لیگ است در مورد غیبت مهدوی کیا و گردان گفت: متاسفانه مهدوی کیا به علت سرماخوردگی امروز صبح از جمع ما جدا شد. شهاب هم در آغاز تمرینات دو سه روز دنبالش می گشتیم و پیدایش نمی کردیم. قطعا هرکس بیشتر تمرین کند بازی می کند. من از برنامه های گردان اطلاعی ندارم اما اگر بازیکنی نیاد به فکر جایگزینی برای او خواهم بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج