«اسنودن» تماشاگران را میخکوب کرد
۳۸۶۰۰۱
۲۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۸
۱۶۷۷
اولین اکران جهانی فیلم الیور استون در تورنتو
فیلم سیاسی «اسنودن» (Snowden) جدیدترین ساخته الیور استون که با بازی جوزف گوردن لویت در نقش «ادوارد اسنودن» افشاگر معروف آژانس امنیت ملی امریکا جلوی دوربین رفته، جمعه شب گذشته برای اولین‌بار در سطح جهانی در جشنواره فیلم تورنتو روی پرده رفت و با استقبال گرم تماشاگران روبه‌رو شد.
وب‌سایت آی ‌سینما: فیلم سیاسی «اسنودن» (Snowden) جدیدترین ساخته الیور استون که با بازی جوزف گوردن لویت در نقش «ادوارد اسنودن» افشاگر معروف آژانس امنیت ملی امریکا جلوی دوربین رفته، جمعه شب گذشته برای اولین‌بار در سطح جهانی در جشنواره فیلم تورنتو روی پرده رفت و با استقبال گرم تماشاگران روبه‌رو شد. بعد از نمایش تیتراژ پایانی، تماشاگران دقایقی را ایستاده به تشویق فیلم پرداختند که با تعظیم احترام‌آمیز استون و سایر عوامل تولید که به روی صحنه آمده بودند، پایان یافت.

«اسنودن» تماشاگران را میخکوب کرد

کاملا مشخص بود که تماشاگران حاضر در سالن از تماشای آنچه دیده‌اند وحشت‌زده و مبهوت شده‌اند، تا جایی که مکالمات جاری در راهرو سالن نمایش همگی حول محور همدردی تماشاگران با تجربیات اسنودن بود که این روزها در تبعیدی ناخواسته در مسکو به سر می‌برد.

این فیلم دو ساعته تلفیقی قدرتمند از هیجان، جزییات فنی و بینش شخصی است، همچنان که تصاویر آرشیوی اخبار را به همراه بازسازی اتفاقاتی که در واقعیت رخ داده، ترکیب کرده است.  

به گزارش «ددلاین»، قسمت عمده فیلم به پیشینه اسنودن و زمانی که به استخدام سازمان سیا درمی‌آید، دوران آموزش او و  نبوغ درخشانش در ابداع نرم‌افزارهای جاسوسی برمی‌گردد و این در حالی است که پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی ساده‌دلانه خیال می‌کرد این برنامه‌ها صرفا برای یک هدف مشخص و تعریف‌شده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

«اسنودن» تا کم‌تر از یک هفته دیگر (16 سپتامبر) توسط استودیوی «اپن رود فیلمز» در سینماهای سراسر ایالات متحده و کانادا روی پرده می‌رود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج