«بوگاراش» در اشغال معتقدان پايان جهان
۳۸۶۱۴
۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۶
۳۵۳۰
روستاي بوگاراش در منطقه "اود" فرانسه كه گفته مي شود تنها مكاني است كه براساس فرضيه پايان جهان آسيب نديده و افرادي كه در آن حضور دارند زنده خواهند ماند به اشغال معتقدان اين فرضيه و نيز گزارشگراني در آمده است كه قصد تهيه گزارش از اين روستاي كوچك را دارند.
جام جم آنلاین: روستاي بوگاراش در منطقه "اود" فرانسه كه گفته مي شود تنها مكاني است كه براساس فرضيه پايان جهان آسيب نديده و افرادي كه در آن حضور دارند زنده خواهند ماند به اشغال معتقدان اين فرضيه و نيز گزارشگراني در آمده است كه قصد تهيه گزارش از اين روستاي كوچك را دارند.

 مقامات منطقه "اود" در بيانيه هايي توصيه مي كنند كه افراد بي جهت به بوگاراش نيايند زيرا گنجايش اين روستاي كوهستاني اندك است.


 براساس يك شايعه رايج اين روستاي دورافتاده در منطقه "اود" تنها مكاني است كه در پايان جهان آسيب نمي بيند. با اين حال، بسياري از ساكنان اين روستا از رفت و آمدها و نيز رسانه اي شدن روستايشان به تنگ آمده اند.

ايزابل يكي از ساكنان بوگاراش مي گويد: شنبه 22 دسامبر همه چيز مانند سابق خواهد بود و تازه از آن زمان به بعد عده اي ابله در شبكه هاي تلويزيوني ما را مسخره خواهند كرد. از آن گونه افرادي كه مدعي تماس با فرازميني ها هستند. همين طور در مناطق مجاور افرادي كه با فرصت طلبي در حال كاسبي از نام روستاي ما هستند. در حالي كه ما هيچ نقشي در اين سرو صداها نداشته ايم.فرانسين و ژيلبر بورل يك  زوج ساكن روستا مي افزايند: شب ساعت 21 ما پرده ها را كشيده و داخل خانه مي مانيم. با توجه به تمام ديوانه هايي كه در بيرون رژه مي روند خانه بهترين مكان است. برخي از آنها حتي در روستا مستقر شده اند.

 ما شاهد انواع ديوانه بازي ها هستيم از جادو گري و جن گيري گرفته تا انواع درمانگر هاي عجيب و غريب. برخي با پاي برهنه از كوه بالا مي آيند حتي در كوه هاي تبت هم مردم دستكم دمپايي به پا مي كنند.


اين زوج در ادامه مي گويند: تا كنون از شبكه هاي فرانس انفو و  RTL به ما تلفن زده اند. علاوه براين ژاندارم ها نيز دائم تماس مي گيرند تا بدانند آيا  اتاق هاي خانه را به ديوانه ها اجاره داده ايم يا نه.

مقامات منطقه "اود" در بيانيه هايي توصيه مي كنند كه افراد بي جهت به بوگاراش نيايند زيرا گنجايش اين روستاي كوهستاني اندك است.

از سوي ديگر تدابيري براي جلوگيري از هجومي همه جانبه اتخاذ شده است. جاده هاي منتهي به بوگاراش و روستا هاي مجاور توسط ژاندارم ها كنترل شده و در صورتي كه مردم هجوم بياورند مسدود خواهند شد.

ساكنان بوگاراش داراي برگ تردد بوده همچنين براي افراد خانواده آنها كه مي خواهند ايام جشن نوئل و سال نو را با نزديكان خود سپري كنند ، مجوز صادر شده است.


درعين حال، مسيرهاي منتهي به قله 1231 متري كوهستان كوربيئر كه روستاي بوگاراش در دامنه آن واقع شده و نيز غارهاي پيرامون همگي مسدود شده اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج