رزبرگ قهرمان جایزه بزرگ سنگاپور شد
۳۹۰۲۶۰
۲۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۴
۹۳۴
مرسدس امروز ثابت کرد که غیر قابل توقف است.
طرفداری: دور اصلی گرندپری سنگاپور امروز در مارینا بِی برگزار شد و نیکو روزبرگ از مرسدس قهرمان شد.

رومن گروژان، راننده تیم هاس موفق نشد تا به مسابقه برسد و این رقابت با 21 خودرو آغاز شد. نیکو هالکنبرگ از فورس ایندیا در شروع کار به دیوار برخورد کرد تا سیفتی کار به پیست بیاید. به این ترتیب، رکورد صد در صدی حضور سیفتی کار در رقابت های سنگاپور حفظ شد.

رزبرگ قهرمان جایزه بزرگ سنگاپور شد

سباستین فتلی که از خط آخر رقابت را شروع می کرد، مجبور بود تا برای رسیدن به رتبه های بالا سبقت های زیادی بگیرد. در طول مسابقه، همیلتون بارها از وجود اشکالی فنی در خودرو ابراز نگرانی کرد. او امروز از روزبرگ کندتر بود و نمی توانست از دنیل ریکیاردو عبور کند. راننده بریتانیایی بیش از نیمی از مسابقه را در رده سوم گذراند. 

از صحنه های جذاب این مسابقه تلاش های مکس ورشتپن برای سبقت گیری از دنیل کویات و دفاع های دیدنی راننده روسی بود. ورشتپن 18 ساله از گرندپری اسپانیا به بعد جای کویات را در ردبول گرفت تا راننده روس به تورو روسو که تیم دوم ردبول است برود.

در حالی که انتظار می رفت امروز برای ویلیامز روز موفقی باشد، اما والتری بوتاس به دلیل مشکلات فنی در میانه های مسابقه از ادامه مسابقه انصراف داد. به جز بوتاس، هالکنبرگ و گروژان، جنسن باتن نیز دیگر راننده ای بود که مجبور به کناره گیری از مسابقه شد تا گرندپری ناموفق سنگاپور برای باتن امروز کامل شود.

طبق پیش بینی، امروز رقابت نزدیکی بین سه تیم مرسدس، فراری و ردبول برگزار شد اما نهایتا باز هم این مرسدس بود که پیروز شد. رقابت نزدیک ریکیاردو و روزبرگ در اواخر مسابقه نیز با پیروزی راننده آلمانی مرسدس به پایان رسید. نتایج نهایی امروز به شکل زیر است:

رزبرگ قهرمان جایزه بزرگ سنگاپور شد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج