جولیا رابرتز در فیلم یک بار احمقم فرض کن
۳۹۰۵۳۱
۲۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲
۱۴۶۴
جولیا رابرتز بازیگر اسکار گرفته سینما می گوید بازی در «یک بار احمقم فرض کن» را به این دلیل قبول کرد، که ژانر آن را دوست دارد.
جام جم: جولیا رابرتز بازیگر اسکار گرفته سینما می گوید بازی در «یک بار احمقم فرض کن» را به این دلیل قبول کرد، که ژانر آن را دوست دارد.

این فیلم با حال و هوایی دلهر آور جلوی دوربین می رود و هارلان کوبن نویسنده داستان آن است.

جولیا رابرتز در فیلم یک بار احمقم فرض کن

به گفته رابرتز:« ژانر این داستان، از ژانرهای مورد علاقه ام است. هارلان کوبن داستانی استثنایی خلق کرده و کاراکتر محوری زن آن، خارق العاده است.»

در داسان فیلم، رابرتز در نقش خلبانی بازی می کند که ناخواسته وارد یک ماجرای مرموز و خطرناک می شود.

این اتفاق زمانی می افتد که او دختر کوچکش را در حال بازی با همسر خود می بیند. رمز و راز ماجرا این است که همسر زن، مدتی قبل از این به شکلی مفقود شده و همه عقیده دارند کشته شده است.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، به دنبال این موضوع کاراکتر زن داستان تصمیم می گیرد از ماجرای مفقود شدن ناگهانی همسرش راز گشایی کند.

شرکت فیلم سازی رد ام فیلمز که متعلق به رابرتز است، امر تولید این درام دلهره آور 40 میلیون دلاری را به عهده دارد.

تهیه کنندگان فیلم عقیده دارند داستان پرتب و تاب آن در کنار حضور رابرتز در نقش اصلی، باعث خلق اثری تماشایی می شود و تماشاگران سینما استقبال خوبی از آن خواهند کرد.

نوول پرفروش هارلان کوهن قبل از این به زبان های مختلف ترجمه و چاپ شده و شهرتی بین المللی دارد.

قرار است کلید فیلم برداری فیلم تازه جولیا رابرتز، اواخر فصل پائیز زده شود. تابستان سال 2017 به عنوان زمان نمایش عمومی فیلم، انتخاب شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج