افتتاح چهاردهمین نمایشگاه یاد یار مهربان
۳۹۳۰۱۲
۰۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۶
۱۶۲۰ 
مدیرعامل موسسه نشر شهر با اشاره به زمان افتتاح چهاردهمین نمایشگاه یاد یار مهربان گفت: پیش بینی کرده ایم تا 13 آبان ماه همزمان با روز دانش آموز افتتاحیه یکی از مهم ترین رویدادهای فرهنگی ویژه دانش آموزان را برگزار کنیم.
خبرگزاری میزان: مدیرعامل موسسه نشر شهر با اشاره به زمان افتتاح چهاردهمین نمایشگاه یاد یار مهربان گفت: پیش بینی کرده ایم تا 13 آبان ماه همزمان با روز دانش آموز افتتاحیه یکی از مهم ترین رویدادهای فرهنگی ویژه دانش آموزان را برگزار کنیم.
 
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، مجید حسینی با تاکید بر دستاوردهای سیزدهمین دوره نمایشگاه یاد یار مهربان گفت: در این دوره بدعت جدیدی را مبنی بر مشارکت دانش آموزان در حوزه کتابخوانی و توسعه فرهنگ کتاب خوانی گذاشتیم که در عمل با مشارکت خوب جمعیت مخاطب و تمدید مدت زمان نمایشگاه مواجه شد.

وی افزود: پیش بینی کردیم تا 8 مهرماه مصادف با روزهای ابتدایی بازگشایی مدارس اختتامیه سیزدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان را با حضور دانش آموزان برگزیده و معلمان در ایوان شمس برگزار کنیم. ضمن اینکه در نظر داریم تا با دعوت از نویسندگان و هنرمندان حوزه کتاب که مورد علاقه دانش آموزان هستند تور یک روزه برج میلاد ویژه افراد برگزیده را برگزار کنیم.

به گفته مدیر عامل موسسه نشر شهر چهاردهمین نمایشگاه یاد یار مهربان همزمان با روز دانش آموز در 13 آبان ماه افتتاح می شود.

حسینی در ادامه به استقبال شهروندان از سومین نمایشگاه باز باران پرداخت و عنوان کرد: این دوره از نمایشگاه با افزایش تعداد اقلام فرهنگی و نقاط برگزاری، بخش عظیمی از شهر را پوشش داد و اتفاقا این فرصت را فراهم آورد تا خانواده های محروم و ساکن در نقاط جنوبی شهر به خوبی از خدمات نمایشگاه استفاده کنند.

وی گفت: نظرسنجی ما نشان می دهد که معدل خرید افرادی که درآمد ماهیانه آن ها زیر یک و نیم میلیون تومان است در سومین نمایشگاه بازباران نسبت به دوره های قبل افزایش پیدا کرده و این امر نشان دهنده دسترسی هر چه بهتر این قشر از جامعه به نمایشگاه و خرید کالاهای مورد نیاز است.

انتهای پیام/
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج