معرفی ایکس‌باکس وان به شکل آئودی R8
۳۹۴۱۷۸
۰۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷
۲۳۴۳
مایکروسافت پس از معرفی ایکس‌باکس وان اسلیم برنامه‌ی تبلیغاتی بزرگی را برپا کرده و توانسته نظر بسیاری از اهالی صنعت بازی را به سمت خودش جلب کند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: مایکروسافت پس از معرفی ایکس‌باکس وان اسلیم برنامه‌ی تبلیغاتی بزرگی را برپا کرده و توانسته نظر بسیاری از اهالی صنعت بازی را به سمت خودش جلب کند.
 
 ایکس‌باکس وان در قالب Audi R8 معرفی شد
 
از همان لحظه‌ای که باندل‌های ۲ ترابایتی این کنسول تنها در مدت چند روز به فروش رفتند، مشخص بود که ایکس‌باکس وان اسلیم به شدت محبوب است. همین موضوع باعث شد که مایکروسافت باندل‌های متفاوتی را برای کنسول جدیدی که تولید کرده، معرفی کند. از باندل Gears of War 4 گرفته تا باندل‌های فیفا ۱۷ و باندل‌های بسیار زیبای Battlefiled 1 که همه را غافلگیر کرد؛ اما این شرکت همچنان باندل‌های عجیبی برای Xbox One S معرفی می‌کند که جدیدترین آن‌ها با الگو برداری از خودروی Audi R8 ساخته شده است.

این کنسول جدید به سفارش مایکروسافت شعبه‌ی آلمان ساخته شده و به شکل محدود برای کارهای تبلیغات به کاربران داده خواهد شد. تنها سه عدد از این کنسول ساخته شده و به افرادی داده می‌شوند که پیچ فیسبوک Xbox DE را فالو کنند و پست‌های آن را لایک کنند و برای آن‌ها کامنت بگذارند. اگر فکر می‌کنید که شانس برنده شدن دارید، می‌توانید به صفحه‌ی Xbox DE بروید. البته این تبلیغات برای کاربران آلمانی در نظر گرفته شده و بعید به نظر می‌رسد برنده‌ای از کشورهای دیگر انتخاب شود.

 ایکس‌باکس وان در قالب Audi R8 معرفی شد

قبلا هم شعبه‌ی مایکروسافت کشور فرانسه سه مدل ایکس‌باکس وان با طرح Iron Man و Game of Thrones ساخته بود و به همین شکل به کاربران اهدا کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج