خریداران نوت 7: پولمان را پس بدهید
۳۹۵۴۴۱
۰۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱
۱۶۹۹
بنا بر بررسی که اخیرا توسط SurveyMonkey انجام شده، مشخص شده است که 35% مشتریان آمریکایی که گلکسی نوت 7 را خریداری کرده اند، تمایل به بازپس گیری پول خود دارند.
وب سایت تک شات:  تصور کنید شما یکی از افرادی هستید که گلکسی نوت 7 را خریداری کرده اید و پس از آن گزارش هایی از انفجار این گوشی به دلیل مشکل موجود در باتری های آن منتشر می شود و سپس سامسونگ فراخوانی بین المللی صادر می کند. حالا شما سه گزینه پیش روی خود دارید؛ یا گلکسی نوت 7 خود را با یک نوت 7 جدید و با باتری سالم ، یا با یک گلکسی اس 7 / اس 7 اج تعویض کنید و یا پول خود را پس بگیرید. شما کدامیک را انتخاب می کنید؟

حدود 35% از خریداران گلکسی نوت 7 خواستار بازپرداخت وجه خود شدند
 
بنا بر بررسی که اخیرا توسط SurveyMonkey انجام شده، مشخص شده است که 35% مشتریان در آمریکا تمایل به بازپس گیری پول خود دارند. این نتیجه تحقیقی است که بر روی حدود 507 کاربر انجام شد. البته واضح است که تعداد افراد شرکت کننده در تحقیق زیاد نبوده است بنابراین نمی توان نتایج آن را خیلی قطعی و معتبر دانست.

همچنین در این تحقیق مشخص شدکه 26% از کاربران قصد دارند به آیفون روی بیاورند. این مورد تایید کننده تحلیلی است که ادعا می کند با توجه به اتفاقی که برای گلکسی نوت 7 افتاد، استقبال از آیفون 7 و فروش آن افزایش خواهد یافت.

البته این آمار با آنچه سامسونگ ادعا کرده همخوانی ندارد. در اخبار خواندید که به گفته سامسونگ تا کنون 50% گوشی های گلکسی نوت 7 در آمریکا تعویض شده اند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج