مهتاب کرامتی، زن مردنما نشد!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۹۵۴۶
۱۱ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۲
۱۰۷۶۱
با حذف نقش از فیلمنامه «آینه شمعدون»
پس از آنکه اداره کل نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی با اعمال تغییراتی مجوز ادامه فیلمبرداری فیلم «آینه شمعدون» به کارگردانی بهرام بهرامیان را صادر کرد، ابهاماتی درباره چگونگی ادامه کار و حضور بازیگران این فیلم به وجود آمد.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: پس از آنکه اداره کل نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی با اعمال تغییراتی مجوز ادامه فیلمبرداری فیلم «آینه شمعدون» به کارگردانی بهرام بهرامیان را صادر کرد، ابهاماتی درباره چگونگی ادامه کار و حضور بازیگران این فیلم به وجود آمد. به گزارش خبر سینما، با پیوستن محسن طنابنده، احمد مهران فر و مهران احمدی به سریال پایتخت 2 و حضور رضا عطاران سر پروژه دهلیز به کارگردانی بهروز شعیبی، این سوال مطرح شد که آیا بازیگران این فیلم فرصت آن را دارند که برای ادامه فیلمبرداری آینه شمعدون با گروه همکاری کنند یا نه.

محمد کمالی پور تهیه کننده «آینه شمعدون» در گفت و گو با خبر سینما مشکلات حضور این بازیگران در ادامه تولید آینه شمعدون را حل شده می داند. به گفته کمالی پور، رضا عطاران در قراردادی که با فیلم دهلیز بسته است بندی را لحاظ کرده که طبق آن با شروع دوباره فیلمبرداری آینه شمعدون او سر صحنه این فیلم حاضر خواهد شد و تا امروز که 10 روز از شروع مجدد فیلمبرداری گذشته عطاران در همه آفیش هایی که از سوی گروه تولید شده حضور داشته است.

مهتاب کرامتی، زن مردنما نشد!

کمالی پور ادامه داد: «مهران احمدی، احمد مهران فر و محسن طنابنده هم بخش های زیادی از بازی شان باقی نمانده، طبق هماهنگی هایی که با گروه تولید پایتخت 2 انجام دادیم، احمدی و مهران فر در یکی دو روز آینده جلوی دوربین خواهند رفت و بازی شان تمام می شود و طنابنده هم طی روزهای آینده بازی اش را در فیلم تمام خواهد کرد.»

به این ترتیب کمالی پور تمام اخبار مبنی بر عدم حضور بازیگران اصلی فیلم در بخش دوم فیلمبرداری آینه شمعدون را تکذیب کرد اما به گفته کمالی پور، مهمترین اتفاق در اعمال اصلاحیه های اداره کل نظارت و ارزشیابی حذف کامل نقشی است که قرار بود مهتاب کرامتی آن را بازی کند.

کرامتی قرار بود در آینه شمعدون نقش زن مردنمایی به نام حشمت را بازی کند که همه از بچگی او را به عنوان یک پسر می شناختند. البته شایعاتی هم وجود داشت که طبق آن نقش لیلا بلوکات هم دچار تغییراتی شده که کمالی پور این مسئله را تکذیب می کند. تهیه کننده آینه شمعدون راش هایی که تا به حال از فیلم گرفته شده را قابل استفاده می داند و می گوید: «قسمت هایی که قبل از توقف کار گرفته بودیم مشکلی ندارد و می توانیم از آنها استفاده کنیم.»

اما مهمترین نکته ای که وجود دارد این است که آیا فیلم به جشنواره فجر می رسد یا نه؟ کمالی پور با بیان اینکه نسخه اولیه فیلم را برای بازبینی به دفتر جشنواره فجر فرستاده، می گوید: «هدف اول ما این است که فیلم خوبی ساخته شود، به همین دلیل هم یک و نیم میلیارد هزینه فیلم کرده ایم. کار به علت تعدد لوکیشن ها و بازیگران زیادی که داریم بسیار سنگین است. تمام تلاشمان این است که بتوانیم با حفظ کیفیت فیلم را به جشنواره فجر برسانیم ولی مطمئنا حاضر نخواهیم شد به هر قیمتی و یا هر کیفیتی فیلم را به جشنواره فجر برسانیم چون همانگونه که گفتم اولویت ما ساخت فیلم خوب است.»

آینه شمعدون سومین تجربه بهرام بهرامیان پس از فیلم های آل و پریناز در سینماست و رضا عطاران، محسن طنابنده، احمد مهران فر، پانته آ بهرام، مهران احمدی و لیلا بلوکات بازیگران اصلی این فیلم هستند. فیلم داستان عقیم شدن یک الاغ توسط صاحبش است، صاحبی که قبلا در سیرک کار می کرده.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو