مهتاب کرامتی، زن مردنما نشد!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۹۵۴۶
۱۱ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۲
۱۰۷۷۱
با حذف نقش از فیلمنامه «آینه شمعدون»
پس از آنکه اداره کل نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی با اعمال تغییراتی مجوز ادامه فیلمبرداری فیلم «آینه شمعدون» به کارگردانی بهرام بهرامیان را صادر کرد، ابهاماتی درباره چگونگی ادامه کار و حضور بازیگران این فیلم به وجود آمد.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: پس از آنکه اداره کل نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی با اعمال تغییراتی مجوز ادامه فیلمبرداری فیلم «آینه شمعدون» به کارگردانی بهرام بهرامیان را صادر کرد، ابهاماتی درباره چگونگی ادامه کار و حضور بازیگران این فیلم به وجود آمد. به گزارش خبر سینما، با پیوستن محسن طنابنده، احمد مهران فر و مهران احمدی به سریال پایتخت 2 و حضور رضا عطاران سر پروژه دهلیز به کارگردانی بهروز شعیبی، این سوال مطرح شد که آیا بازیگران این فیلم فرصت آن را دارند که برای ادامه فیلمبرداری آینه شمعدون با گروه همکاری کنند یا نه.

محمد کمالی پور تهیه کننده «آینه شمعدون» در گفت و گو با خبر سینما مشکلات حضور این بازیگران در ادامه تولید آینه شمعدون را حل شده می داند. به گفته کمالی پور، رضا عطاران در قراردادی که با فیلم دهلیز بسته است بندی را لحاظ کرده که طبق آن با شروع دوباره فیلمبرداری آینه شمعدون او سر صحنه این فیلم حاضر خواهد شد و تا امروز که 10 روز از شروع مجدد فیلمبرداری گذشته عطاران در همه آفیش هایی که از سوی گروه تولید شده حضور داشته است.

مهتاب کرامتی، زن مردنما نشد!

کمالی پور ادامه داد: «مهران احمدی، احمد مهران فر و محسن طنابنده هم بخش های زیادی از بازی شان باقی نمانده، طبق هماهنگی هایی که با گروه تولید پایتخت 2 انجام دادیم، احمدی و مهران فر در یکی دو روز آینده جلوی دوربین خواهند رفت و بازی شان تمام می شود و طنابنده هم طی روزهای آینده بازی اش را در فیلم تمام خواهد کرد.»

به این ترتیب کمالی پور تمام اخبار مبنی بر عدم حضور بازیگران اصلی فیلم در بخش دوم فیلمبرداری آینه شمعدون را تکذیب کرد اما به گفته کمالی پور، مهمترین اتفاق در اعمال اصلاحیه های اداره کل نظارت و ارزشیابی حذف کامل نقشی است که قرار بود مهتاب کرامتی آن را بازی کند.

کرامتی قرار بود در آینه شمعدون نقش زن مردنمایی به نام حشمت را بازی کند که همه از بچگی او را به عنوان یک پسر می شناختند. البته شایعاتی هم وجود داشت که طبق آن نقش لیلا بلوکات هم دچار تغییراتی شده که کمالی پور این مسئله را تکذیب می کند. تهیه کننده آینه شمعدون راش هایی که تا به حال از فیلم گرفته شده را قابل استفاده می داند و می گوید: «قسمت هایی که قبل از توقف کار گرفته بودیم مشکلی ندارد و می توانیم از آنها استفاده کنیم.»

اما مهمترین نکته ای که وجود دارد این است که آیا فیلم به جشنواره فجر می رسد یا نه؟ کمالی پور با بیان اینکه نسخه اولیه فیلم را برای بازبینی به دفتر جشنواره فجر فرستاده، می گوید: «هدف اول ما این است که فیلم خوبی ساخته شود، به همین دلیل هم یک و نیم میلیارد هزینه فیلم کرده ایم. کار به علت تعدد لوکیشن ها و بازیگران زیادی که داریم بسیار سنگین است. تمام تلاشمان این است که بتوانیم با حفظ کیفیت فیلم را به جشنواره فجر برسانیم ولی مطمئنا حاضر نخواهیم شد به هر قیمتی و یا هر کیفیتی فیلم را به جشنواره فجر برسانیم چون همانگونه که گفتم اولویت ما ساخت فیلم خوب است.»

آینه شمعدون سومین تجربه بهرام بهرامیان پس از فیلم های آل و پریناز در سینماست و رضا عطاران، محسن طنابنده، احمد مهران فر، پانته آ بهرام، مهران احمدی و لیلا بلوکات بازیگران اصلی این فیلم هستند. فیلم داستان عقیم شدن یک الاغ توسط صاحبش است، صاحبی که قبلا در سیرک کار می کرده.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
انجمن پرستاری ایران_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
انجمن پرستاری ایران_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
انجمن پرستاری ایران_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
انجمن پرستاری ایران_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر