تغییر در نحوه خدمات دهی به هیئت های مذهبی
۳۹۶۷۶۲
۰۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸
۱۵۱۸
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: نحوه خدمات دهی به هیئت های مذهبی در نمایشگاه عطر سیب سال جاری تغییر یافته است.
خبرگزاری میزان: مجتبی عبداللهی؛ معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: انتقادات زیادی به برگزاری نمایشگاه عطر سیب وارد بود و ما در سال جاری تصمیم گرفتیم نحوه برگزاری این نمایشگاه را تا حدودی تغییر دهیم.

وی افزود: در اجرا و نحوه ارائه خدمات به هیئت های مذهبی تغییراتی ایجاد شده و تمام تلاش ما این بوده که تغییرات به گونه ای باشد که هیئت ها بتوانند از نمایشگاه عطر سیب به خوبی بهره مند شوند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به تخفیف های در نظر گرفته شده برای کالاهای ارائه شده در نمایشگاه عطر سیب اظهارکرد: تمام کالاهای ارائه شده در نمایشگاه عطر سیب مشمول تخفیف خواهند بود و کف تخفیف های در نظر گرفته شده برای کالا 20 درصد است.

عبداللهی حمایت از محصولات فاخر در حوزه اهل بیت را یکی از برنامه های معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران دانست و خاطرنشان کرد: به دنبال حمایت از محصولات فاخر ارائه شده در حوزه اهل بیت هستیم و تولید کنندگان این محصولات نیز در نمایشگاه عطر سیب سال جاری حضور فعالی دارند.

وی با تاکید بر محدودیت میزان بن های توزیع شده بین هیئت های مذهبی تصریح کرد: در مبلغ بن های توزیع شده بین هیئت های مذهبی محدودیت وجود دارد و این طور نیست که هیئت ها بتوانند بیش از اندازه تعیین شده، مشمول دریافت بن خرید از نمایشگاه عطر سیب شهرداری تهران شوند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1395/07/08
توراخدابه نیازمندش بدیدثوابش بیشتره این همه ریخت وپاش چرابه خدای امام حسین راضی نیست این همه برای تظاهرپول مردم هزینه شه چقدربرنج حیف ومیل میشه نکنیداینوچاپش کن تابلکه مردم کمی به خودبیان
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1395/07/08
یک زمانی برای امام حسین مردم گر یه میکردن که خدا لذت میبرد از این همه اخلاص ولی افسوس صد افسوس که سالهاست فقط وفقط برای تظاهره وریخت وپاشهای زیادکاش مانندسابق دلهابه خاطرخداوامامش به لرزه میوفتاددیگه اون زمانهابرنمیگرده خدایاچرادلهای مهربان قدیم به سنگ تبدیل شده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج