ارتفاعات لرستان هم سفیدپوش شد
۳۹۸۱۰۱
۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۶
۱۵۳۲
مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان گفت: نخستین برف پاییزی کوه‌ها و ارتفاعات شهرستان ازنا در استان لرستان را به‌طور کامل سفیدپوش کرد.
خبرگزاری تسنیم: مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان گفت: نخستین برف پاییزی کوه‌ها و ارتفاعات شهرستان ازنا در استان لرستان را به‌طور کامل سفیدپوش کرد.

رضا آریایی اظهار داشت: براساس اعلام فرماندار شهرستان ازنا نخستین برف پاییزی کوه‌ها و ارتفاعات شهرستان ازنا را به‌طور کامل سفیدپوش کرده و میزان برودت هوا را افزایش داد.

وی همچنین با اشاره به وقوع پدیده وزش باد شدید در برخی مناطق استان افزود: روز گذشته در شهرستان‌های خرم‌آباد و بروجرد نیز پدیده غالب وزش باد شدید بوده که این امر سبب شکستگی درختان و همچنین قطع برق بخشی از مناطق شهری خرم‌آباد شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان عنوان کرد: بر اساس اعلام شهردار خرم‌آباد و مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان از عصر روز گذشته براثر وزش باد شدید در سطح شهر خرم‌آباد و برخی مناطق شرقی استان تعدادی از درختان در نقاط مختلف شهرها دچار شکستگی و سقوط شده که این امر سبب انسداد موقت خیابان‌ها، معابر و قطع خطوط انتقال برق به تعدادی از خودروهای شهروندان نیز خسارت وارد کرده است.

وی بیان کرد: در حال حاضر همه معابر شهری باز و تردد در خیابان‌ها برقرار بوده و تنه‌های درختان قطع‌شده نیز از سطح معابر پاک‌سازی‌شده است.

آریایی با اشاره به قطع برق در برخی از نقاط شهرستان خرم‌آباد و نقاط شرقی استان لرستان گفت: تلاش برای رفع مشکل قطعی برق توسط متولیان امر با جدیت ادامه دارد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج