واکنش جالب و سریع یک چتر باز به باز نشدن چترش
۳۹۸۴۱۷
۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۸
۵۹۶۱
کیت در آن لحظه شروع به فریاد زدن می کند، اما تفکر سریع او را نجات می دهد. وی در این رابطه می گوید: “من بخشی از کابل را که در بالای دسته چتر قرار داشت گرفتم و در آن لحظه بسیار ناامید بودم. جیغ کشیدن من به این خاطر بود که می دانستم دسته چتر تکان نمی خورد. اگر از شر سایه بان خلاص نمی شدم، نمی توانستم زنده بمانم.”
وب سایت روزیاتو - حامد آل محمد: «کِیت هافستِتِر» که خود تجربه ۱۵ سال فعالیت در زمینه چتربازی را دارد، در حال فیلم برداری از فردی دیگر بوده که این حادثه ناگوار برایش رخ داده است.
 
 واکنش جالب و سریع یک چتر باز به باز نشدن چترش

وی که سابقه ۸۰۰۰ بار پرش موفق را در کارنامه خود دارد، درباره باز شدن چتر احساس خطر می کند. لحظاتی بعد، هنگامی که وی چتر خود باز می کند، شروع به چرخش می نماید. کیت درباره این حادثه می گوید: "کار ما به چتر نجات بستگی دارد. من قبلا ۴ بار از چتر زاپاس بدون هیچ مشکلی استفاده کرده بودم، اما این بار گیر کرده بود و حرکت نمی کرد.”
 
 واکنش جالب و سریع یک چتر باز به باز نشدن چترش

کیت در آن لحظه شروع به فریاد زدن می کند، اما تفکر سریع او را نجات می دهد. وی در این رابطه می گوید: "من بخشی از کابل را که در بالای دسته چتر قرار داشت گرفتم و در آن لحظه بسیار ناامید بودم. جیغ کشیدن من به این خاطر بود که می دانستم دسته چتر تکان نمی خورد. اگر از شر سایه بان خلاص نمی شدم، نمی توانستم زنده بمانم.”

کیت در نهایت توانست نجات پیدا کند، اما از این حادثه بسیار شوکه شده بود.
 
در ادامه از شما دعوت می کنیم ویدیوی این ماجرا را تماشا کنید:

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
واکنش جالب و سریع یک چتر باز به باز نشدن چترش 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج