چرا تمدید قرارداد نیمار رسمی نشده است؟
۳۹۹۷۵۵
۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۵
۱۱۱۶
نشریه دیاریو اسپورت، ارگان هواداری بارسلونا در شماره امروز خود سوالی مطرح کرده مبنی بر اینکه چرا تمدید قرارداد نیمار که سه ماه پیش اعلام شد، هنوز رسمی نشده است. این موضوع باعث نگرانی هواداران بارسا شده است.
ورزش سه: 1 جولای بود که باشگاه بارسلونا اعلام کرد قرارداد نیمار تمدید شده و این بازیکن تا 2021 بازیکن این باشگاه خواهد بود.

قرار بود مراسم رسمی تمدید، دو هفته بعد با حضور خبرنگاران برگزار شود اما به دلیل درگیر بودن نیمار در بازی های المپیک این مساله به تعویق افتاد. سه ماه از آن روز می گذرد و با وجود شروع فصل جدید و گذشته 7 هفته از لالیگا، هنوز مراسم رسمی امضای قرارداد نیمار برگزار نشده است.

این موضوع باعث طرح سوال از سوی نشریه اسپورت شد. در واکنش به این سوال یکی از مسئولان بارسلونا گفت:" قرارداد نیمار در برزیل رسما امضا شده و او تا 2021 با ما قرارداد دارد. جای نگرانی نیست چون با وجود عدم برگزاری مراسم رسمی، قرارداد نیمار رسما امضا شده است.

نیمار درگیر بازی های المپیک بود و تصمیم بر این شد تا در زمانی دیگر این کار انجام شود. این اتفاق می تواند طی هفته های آتی رخ دهد. رقم فسخ او در سال اول(2019)، 200 میلیون یورو، در سال دوم 220 میلیون یورو و در سال 2021 نیز 250 میلیون یورو خواهد بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج